Portale randkowe czyli najlepszy sposób by kogoś spotkać

Czym są portale randkowe? Mają służyć poznaniu się ludzi. Istnieje wiele portali randkowych. Są bardzo skuteczne a ludzie dziś lubią być INCOGNITO. Nie chcą by ktoś wiedział o tym, że się z kimś spotyka.

Celem ANN-LOVE jest stworzenie portalu randkowego, poradnictwa dla osób samotnych, które chcą się związać. Celem jest też wsparcie ludzi w związkach, relacjach trwałych lub innego rodzaju relacji. Zapewniamy w tej kwestii: dyskrecję, rozmowę i wsparcie. Nie dajemy „złotych rad” , dajemy wędkę do głębszego poznania samego siebie. Dobrze jest też kiedy ktoś spojrzy na ciebie , na wasz a relację z innej strony. To co zabierzecie dla was będzie najważniejsze. Nie jestem fanką terapii związków. Dlaczego? One od razu sugerują problem i terapeuta musi na siłę znaleźć problem. Często ludzie szukają go bo są znudzeni. Trudno dziś zdefiniować problem.

Uważam,że Ty wiesz sam/sama jak masz żyć. Człowiek jednak się zmienia. Pewne trudne sytuacje uczą nas obiektywnego spojrzenia na życie. Na pewno usuń z twojej głowy stereotypy, które nie pozwalają ci być kochaną/kochanym ani kochać.

Na pewno nie bój się spotkań z innymi ludźmi. Może wśród nich jest ta najważniejsza dla Ciebie osoba. Możesz nigdy nie spotkać tej osoby (Warto sobie z tego zdać sprawę). Wtedy też warto porozmawiać. Rozmowa z przyjaciółmi jest bardzo ważna. W kwestii zrozumieniu swojej samotności. Czasem ktoś nie chce być sam ale ma ogromne blokady. Te blokady nie pozwalają mu otworzyć się na miłość. Zapraszam do konsultacji!

Leave a Reply