Portale randkowe czyli najlepszy sposób by kogoś spotkać

Portale randkowe czyli najlepszy sposób by kogoś spotkać

Czym są portale randkowe? Mają służyć poznaniu się ludzi. Istnieje wiele portali randkowych. Są bardzo skuteczne a ludzie dziś lubią być INCOGNITO. Nie chcą by ktoś wiedział o tym, że się z kimś spotyka.

Celem ANN-LOVE jest stworzenie portalu randkowego, poradnictwa dla osób samotnych, które chcą się związać. Celem jest też wsparcie ludzi w związkach, relacjach trwałych lub innego rodzaju relacji. Zapewniamy w tej kwestii: dyskrecję, rozmowę i wsparcie. Nie dajemy „złotych rad” , dajemy wędkę do głębszego poznania samego siebie. Dobrze jest też kiedy ktoś spojrzy na ciebie , na wasz a relację z innej strony. To co zabierzecie dla was będzie najważniejsze. Nie jestem fanką terapii związków. Dlaczego? One od razu sugerują problem i terapeuta musi na siłę znaleźć problem. Często ludzie szukają go bo są znudzeni. Trudno dziś zdefiniować problem.

Uważam,że Ty wiesz sam/sama jak masz żyć. Człowiek jednak się zmienia. Pewne trudne sytuacje uczą nas obiektywnego spojrzenia na życie. Na pewno usuń z twojej głowy stereotypy, które nie pozwalają ci być kochaną/kochanym ani kochać.

Na pewno nie bój się spotkań z innymi ludźmi. Może wśród nich jest ta najważniejsza dla Ciebie osoba. Możesz nigdy nie spotkać tej osoby (Warto sobie z tego zdać sprawę). Wtedy też warto porozmawiać. Rozmowa z przyjaciółmi jest bardzo ważna. W kwestii zrozumieniu swojej samotności. Czasem ktoś nie chce być sam ale ma ogromne blokady. Te blokady nie pozwalają mu otworzyć się na miłość. Zapraszam do konsultacji!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: