Droga do relacji czyli największy był ambaras

Droga do relacji czyli największy był ambaras

Prawda to jest święta, że dwie osoby muszą chcieć ze sobą być. W tym temacie istnieje wiele psychologicznych działań. Jesteśmy atakowani zewsząd tym kogo powinniśmy wybrać. Kobiety mają wyglądać jak modelki a mężczyzna ma mieć zarost. Inaczej nie pasujesz do tego świata.

Miłość jest dziś darem. Nie każdy potrafi być darem dla drugiej osoby i ten dar przyjąć. Media uczyniły z miłości symbol kapitalizmu. Zapominając o tym,że kiedyś nie zastanawiano się nad nią tak bardzo. Kiedy nasi rodzice spotkali się na studiach nie patrzyli z jakiego miasta są. Po prostu się zakochiwali. Chcę skupić się na samym początku relacji.

Pięknie kiedy czujecie to coś bo to znaczy, że jest to piękne.. W ogóle miłość jest piękna. Trochę przesłodzona czasem kiedy widzimy dwie osoby trzymające się za ręce. Miłość i związek kojarzy się z problemami. Znowu mamy stereotyp miłości. Czy jako jednostka nie masz problemów? Warto zobaczyć świat wokół. On się nie zmienia. Jest nadal taki sam: Płynny, nieco lepszy nieco gorszy. Kiedy jesteś singlem/singielką masz te same problemy. Miłość nie jest przeszkodą do samorealizacji. Dobra miłość sprawia, że osiągasz sukcesy. Druga osoba to Twój wspierający cię coach niezależnie od okoliczności.

Kochaj i nie bój się kochać. Miłość to dar! Nikomu nie szkodzi a upiększa ten świat dając nam poczucie bezpieczeństwa. Kochanie jednej osoby wymaga od nas odpowiedzialności. W świecie społeczeństwa, które traktuje człowieka jak towar możemy być dumni,że kochamy jedną osobę. Pokazuje to naszą wyjątkowość i oddanie.

  • Ty znasz tę osobę najlepiej więc to co ktoś myśli o niej nie powinno cię interesować. Każdy z nas ma swoich przyjaciół, znajomych i wrogów.
  • To Ty spędzasz z nim życie a nie twoi koledzy czy znajomi. To tylko twoje decyzje i niczyje inne. Wy tworzycie wasze własne, małe państwo.
  • Druga osoba uczy nas tego kim jesteśmy. Dowiadujemy się o tej osobie wiele ale dowiadujemy się o sobie samych .
  • Codzienność jest niezmienna. Rutyna dotyczy i singli i ludzi w związkach
Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: