Po co kobiety rodzą dzieci  czyli  o toksycznych matkach i relacjach.cz.1

Po co kobiety rodzą dzieci czyli o toksycznych matkach i relacjach.cz.1

Niedawno na jednym ze znanych portali dla matek przeczytałam artykuł sugerujący, że trzeba odejść z toksycznej relacji dla dobra dziecka. Brzmi jak zwykle feministycznie. Ojciec nie ma znaczenia. Jednak skupny się na problemie współczesnych kobiet:

  • Chcą mieć dzieci więc wybierają szybko kogoś , nieważne kogo kto spłodzi im dzieci.
  • Wchodzą w relacje bez miłości i nie mają z tym problemu
  • Słowo „rodzina” nie ma dla nich znaczenia bo rodzina to one i dziecko. Bez ojca wobec tego ojciec musi być tym złym.
  • Nigdy w tego typu artykułach nie przeczytaie,że to „ja jestem winna toksycznej relacji”. Mój partner jest cudowny. Nie, wszystkiemu winny partner, mąż.Recepta: Rozwód

Toksyczne relacje to wpis bardzo modny. Tak jak przemoc. Nikt nie zwróci uwagi,że kobiety same pokazują swoją głupotę. Wchodzą w związki dla prokreacji, nie są więc istotami zdolnymi do miłości. Głoszą miłość do dzieci, która jest obsesyjna i nie traktują dziecka jako osobnej jednostki a własność. Własność , z której mogą czerpać pieniądze. Tak te bizneswoman rozwódki głoszące o niezależności.

fot.PIXIBAY

Warto zastanowić się czym jest toksyczna relacja. W wielu przypadkach ludzie czytają artykuły i stwierdzają ” Ja mam tak samo” co zresztą jest bardzo widoczne w komentarzach.

  • Byłam ofiarą-Głoszenie wszystkich matek i samotnych matek

Coraz częściej słyszę o kobietach-matkach w więzieniu zazwyczaj z patologii. Internet daje wolność i często nie widać kto pochodzi z patologii (stąd by były uzasadnione wybory przemocowego partnera). Ja jednak uważam,że przemoc nie ma płci. Nadaje się jej płeć ze wzgledu na politykę. No i we wszystkim chodzi o pieniądze. Dla mnie współczesne matki traktują wychowanie jak katorgę. Jakie to jesteśmy biedne bo mamy dzieci. Warto poczytać Anonimowe Historie na Facebooku o tym jak kobiety żałują, że zostały matkami.

  • Kto wam każe być matkami? – Nikt

Toksyczna relacja to dla mnie taka gdzie ludzie się nie kochają i nie szanują. Często robią to kobiety wzbudzając strach w mężczyznach. Szukają „posłusznego frajera” nad którym będą mogły dominować. Nie liczą się uczucia i miłość. Współczesny mężczyzna ma być dawcą spermy i alimentów. Drogie kobiety istnieją banki spermy jeśli tak bardzo chcecie być matkami. Nie musicie oszukiwać nikogo. Oczywiście są one bardzo drogie te banki ale obiecuję, że jak tylko będę kimś ważniejszym w polityce to specjalnie dla was zrobię by były one w przystępnej cenie. Chociaż z drugiej strony będę współczuć takiemu dziecku. Tu przynajmniej z założenia sytuacja jest fair bo nie ma kogo oskarżyć o alimenty i ojciec może być nn.

Feminizm nie jest zły ale stał się narzędziem do bezkarnej krzywdy. Feministki moim zdaniem głoszą,że nie są zdolne do miłości nawet te w związkach. Dlatego kiedy czytam wciąż o roli matki jaka to nie jest. Ile się trzeba napracować i nagotować. Naprawdę. Brak wiedzy co to znaczy toksyczna relacja? Toksyczna relacja jest jak ktoś komuś dosypujesz za dużo leków (żarcik). Jednak znowu wracamy do syndromu ofiar. To już dłuższy temat. W tym temacie nie będę rozumiana niestety.

cdn

Share

4 thoughts on “Po co kobiety rodzą dzieci czyli o toksycznych matkach i relacjach.cz.1

Leave a Reply

%d bloggers like this: