O kobietach psychopatkach

O kobietach psychopatkach

Psychopatia- Bardzo modny typ osobowości w psychologii. Każdy z nas ma trochę z tych cech. Trochę z narcyza, trochę z tego.Jednak jest to zaburzenie osobowości. Psychopata nie jest więc chory a zaburzony.

Kobiety psychopatki to osoby, które potrafią manipulować tak by świat był taki jak one chcą. Wiedzą co powiedzieć w danym momencie życia, w danej sytuacji by było tak jak one chcą. Trudno z takimi osobami wygrać. Niestety takie podejście jest bardzo znane. Ogolne psychopata odbiera świat bez emocji. Nie musi zabijać ludzi. Może być ich szefem w pracy. Totalnie nie obchodzi go co stanie się z innymi. Ludzie służą mu do spełnienia pewnych korzyści. Psychopaci to nie są głupi ludzi. Ich domena jest taka aby świat działał w taki sposób w jaki oni chcą. Od tego zależą rozmowy. Sposób jej prowadzenia.

W sytuacji alienacji rodzicielskiej tworzy więc obraz dobrej matki.Najlepszej. Potrafi grać przed psychologami chociaż to też pokazuje kompetenccje wielu psychologow skoro nie potrafią rozpoznać danego typu osobowości. Mogą wówczas odesłać taką kobietę-matkę do psychiatry. Tylko już widzę taką mamusię jak pędzi do psychiatry.

Kobiety psychopatki pociągają mężczyzn. W ogóle tacy ludzie stanowią zagadkę. Psychopata nie odczuwa. Nie współczuje i nie rozumie. Żyje ze swoim obrazem świata. Lepiej nie wchodzić w relacje z psychopatami w wersji i męskiej i kobiecej. Jak ich rozpoznać?

  • Są dominującymi osobami w relacji
  • Odczuwasz przed tego typu osobami lęk
  • Nie słuchają innych ludzi
  • Zakłamują twój obraz przy innych osobach
  • Poniżają i gardzą tobą
  • Jeśli nie robisz tego na czym im zależy działają tak byś w końcu był posłuuszny/a.
  • Manipulują otoczeniem abyś wypadł ty na gorszego niż jesteś
  • Tworzą z ciebie np. partnera przemocowego niezależnie od prawdy
  • Nie interesuje ich samopoznanie i praca nad sobą

Uważajcie na takie typu osoby w waszym otoczeniu. Bądźcie ostrożni. Naprawdę można rozpoznać takie osoby. Sa to osoby przede wszystkim chłodne. Sprawiają wrażenie niedostępnych co może wręcz działać odwrotnie bo zdobycie niezdobytego jest jak trofeum. Ten artykuł kieruję przede wszystkim do psychologów, pedagogów i nauczycieli by mieli odwagę wyczuwać manipulację. Najłatwiej jest być obojętnym ale cóż. Potem dzieje się wiele krzywd społecznych bo ktoś nie rozpoznał psychopaty. Dla psychologa (niekompetentego) łatwiej powiedzieć, że ktoś jest za chudy czy za gruby (Bo według niektórych złych psychologów) to warunkuje rodzicielstwo niż, że twój ojciec czy twoja matka jest psychopatką.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: