Nowinki randkowego świata: Magia nagości

Nowinki randkowego świata: Magia nagości

Ludzie prześcigają się w szukaniu miłości. Inni spece podążąjac za trendami nagie randki nazywają eksperymantami z czym mogę się zgodzić. Czym jest nagość? Bez wątpienia w dzisiejszych czasach budzi wiele kontrowersji. Choć nagość powinna być intymnością. Z serii randkowych programów, które dotarły do Polski mamy całe multum do wyboru: „Undressed Polska”, „Hotel Paradaise”, „Ślub od pierwszego wejrzenia” (O tym pojawi się wkrótce osobny wpis), 20 kontra 40 itd. Wszystko ma sprawdzić na jakiej zasadzie się zakochujemy.

„Magię Nagości ” w polskiej wersji prowadzi Beata Olga Kowalska. Z moich obserwacji wynika, że do programu zgłaszają się kosmetyczki, sprzedawczynie ale nie tylko. Co jeszcze zauważyłam? Wadą tego programu jest fakt, że wielu ludzi chce się prostu pokazać. Jest też wersja LGBT. Z psychologicznego punktu widzenia na pewno decyduje kolor. Jak wygląda program? Poznajemy osobę, która wybiera sobie partnera. Jest to albo mężczyzna albo kobieta. Po chwili odsłaniane są kabiny, w których mamy osoby. Te osoby pokazywane są od dołu a więc widzimy ich intymne części ciała. Na początku odpada jedna osoba w zależności , która część jest odsłaniana. Po każdym odsłonięciu poznajemy tych co odpadają. Dowiadujemy się o ich zawodzie.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na Zoom TV karę w wysokości 20 tys. zł za emisję „Magii nagości”. Brytyjska produkcja narusza jej zdaniem standardy dotyczące treści programów, szczególnie związane z propagowaniem postaw i poglądów sprzecznych z moralnością. Radzie nie spodobało się zwłaszcza uprzedmiotowienie kobiet i mężczyzn i prezentowanie ich jako obiektów seksualnych, co „narusza ludzką godność obu płci”. Zarzuty brzmią bardzo poważnie, pytanie tylko, czy są uzasadnione

.https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2135000,1,czy-magia-nagosci-naprawde-narusza-ludzka-godnosc.read

Pytanie gdzie zaczyna się i kończy godność. Ludzie idą do tego programu świadomie.Jednak rzeczywiście przekrcza On granice relacji. Pokazuje ludzi, singli, zazwyczaj ustawionyc zawodowo, którzy muszą wybrać kogoś.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: