Nie dla Druku 63 Senat!

Nie dla Druku 63 Senat!

Oczywiście, że ja jestem za Drukiem 63 Senat. Jestem za rodziną. W tym chorym systemie kobiety utworzyły grupę „Nie dla Druku 63 Senat”- Co dowodzi, że chcą tylko pieniędzy i zemsty nawet jeśli one są winne. Istnieje legalny hejt na płeć i ojców, których po prostu ma nie być.

Ojciec ma pracować ciężko na alimenty. Ma być winny. Zawsze. Prawda się nie liczy.

„Mamy Mówią Dosć” to sekta kobiet hejterek, które w większości używają kont fejkowych. Wspierane przez biznesy alimentacyjny wiedzą, że tylko będąc ofiarami zyskają coś. Jest w nich tyle jadu dla tatusiów, że można poniekąd im współczuć.

To sekta, która zatrzymuje Druk 63 Senat.

Mam wrażenie, że owe kobiety nie potrafią czytac ze zrozumieniem a boją się, że ktoś odbierze im biednym alimenty. Istnienie wiele ruchów lewicowych skupionych tylko na alimentach i jest to naprawdę smutne. Podobnie jak oskarżanie o przemoc. Najlepsze, że te kobiety nie widzą winy w sobie. Nigdy! Winny jest zawsze mężczyzna. Patrząc na te obrazki widzimy jak pokazują przemoc. Nie piszą jak stworzyć relację. Piszą jak zniszczyć mężczyznę. To jest chore.

Mężczyzna ma być niewolnikiem i nie ma prawa do bycia ojcem.

Mamy mówią dość ale to ja mam dość wszechobecnej hipokryzji sianej przez kobiety, które chcą tylko kasy. Dążą do destrukcji i wykorzystują system.

Ja też mm dość bo nie wiem co trzeba zrobić by rząd pomyślał o ojcach!

Ten fragment pochodzi z serialu „Jane the Virgin”. To matki odbierają dzieci ojcom, to matki niszczą rodzinę i relację. Można je usprawiedliwiać ale nie ma dla nich usprawiedliwienia.

Znowu planowałam wpis o szczęściu….Tylko ….No właśnie.

MAM WAS DOŚĆ

Share

One thought on “Nie dla Druku 63 Senat!

  1. Szkoda, że nie napisałaś o co chodzi. Nie wyjaśniłaś co to jest ten Druk 63 senat, a dla mnie to jest pierwsze zetknięcie się z tym zagadnieniem.

Leave a Reply

%d bloggers like this: