Męskie kobiety, które odchodzą do młodszych facetów- Kuguarzyce

Męskie kobiety, które odchodzą do młodszych facetów- Kuguarzyce

Kobiey są dumne z faktu, że są męskie. Mnie to przeraża i nie ma z czego być dumnym. Już sam fakt, że kobiety są męskie nasuwa mi jedną myśl. Skoro w tym kraju faceci są winni przemocy to męskie kobiety rzeczywiście dokonują takich aktów. Jak pisałam wcześniej dla nich relacja jest szukaniem władzy.

Jeszcze kilkanaście lat temu słuchało się o zdradzie u mężczyzn. Mężczyźni odchodzą do młodszych kobiet. Witajcie w czasach kiedy to kobiety odchodzą do młodszych.

Męskie kobiety imponują wielu facetom. Tak jak nie poleca się związku z przemocowym partnerem ja nie polecam facetom związku z męskimi kobietami. W ich zachowaniu jest wszystko co negatywne w mężczyznach. Fakt, że męskich kobiet jest pełno. Kojarzą się z odwagą, zarabianiem pieniędzy i zaradnością.

fot. PIXIBAY

One imponują. Tylko czy są zdolne do miłości? Niezależność i wolność finansowa jest rzeczą wspaniałą. Wróćmy jednak do tematu. Odchodzą do młodszych mężczyzn co z psychologicznego punktu widzenia pokazuje ich kompleksy. Żyjemy w czasach obsesji młodości. Kiedyś miało się pretensje,że mężczyzna odmładza się za pomocą kobiety. Teraz kobiety odmładzają sie za pomocą młodszych facetów. Takim przykladem jest Madonna. Tyle,że w jej przypadku istotne jest posiadanie sławy i pieniędzy. Co często nie jest związkiem z miłości.

fot. PIXIBAY

Feminizm stworzył męskie kobiety. Wojna płci to tak naprawdę wojna o pieniądze. Kobiety, które wolą młodszych są dziś częstym przypadkiem. Współczesna kobieta chce by zawsze było czuć czar i chemię. Głosi kult szczęścia. W poprzednim artykule pisałam o macierzyństwie u męskich kobiet. Nie ma się co dziwić,że mężczyźni boją się ślubu. Często to oni są ofiarami męskich kobiet.
fot. PIXIBAY

Ja jestem w związku z miłości dlatego moim zdaniem męskie kobiety wchodzą w związki dla kosmetyki. Wieczne życie przy jednym facecie wieje nudą. Poza tym zazwyczaj wchodzą z rozsądku i dla prokreacji czekając na miłość.

Tylko nikt im nie każe brać ślubów. Nikt im nie każe też wchodzić w związki bez miłości. Niestety tak jest w większości przypadków. Nie jest mitem, że wchodzą w związki dla pieniędzy. Mitem jest , że kobiety zdradzają rzadziej. Nad młodszym partnerem mogą bardziej dominować, rządzić. Kuguarzyce. Potem kiedy są matkami odbierają wszystko mężczyznom pokazując w ten sposób swoją dominację i zwycięstwo.

Jedna święta zasada: Jeśli nie kochasz to nie nawiązuj trwałej relacji!

https://www.youtube.com/watch?v=1qplsIiqgrs

Jako portal ANNLOVE uważam,że związek jest tylko z miłości,. Jestem tym nielicznym przypadkiem, ktory wolał wchodzić w nieudane związki i wciąż czekać na miłość. Spotałam miłość dość późno ale warto było czekać.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: