Marketing super matki Polki vel matki samotnej

Marketing super matki Polki vel matki samotnej

Przyznam, że kobiety, które mam na mysli pisząc ten artykuł są pozbawione sumienia. Mają zawyżone wr ęcz narcytyczne poczucie wartości. Kiedy obserwujemy Facebooka oglądamy jak idealny marketing mają samotne matki Polki.

Potrafią manipulować otoczeniem. Kto nie uwierzy takiej aktorce kiedy powie, że jej mąż ją bił? No kto? Wie, kiedy zgrywać ofiarę. Z drugiej strony większość instytucji jej tylko pobłażą bo jest matką.

W czasach Starożytnych istotne bylo wychowanie przez ojców. Ojciec- mężczyzna był kimś istotnym. Dziś jest po prostu NIKIM. Najlepiej gdyby szanowne matki do spłodzenia w ogóle ojców nie potrzebowały (No ale jakiś frajer musi płacić alimenty). Dziecko- Istota , która mało wie o życiu. Uczy się go patrząc na wzorce.

Samotna Matka Polka- Zawsze jest biedna bo ma dzieci, Jest ofiarą bo ma dzieci. Jest taka biedna bo ma dzieci. Jest samotna (Ale jakiś biały rycerz się zawsze znajdzie). Bycie samotną matką jest na pewno winą faceta chociaz takiej „samotnej matce: państwo przyznaje ulgi. Takie ulgi, że pracować nie musi i żadnych ambicji mieć nie musi.

Pamiętajcie! Dzieci to w tych czasach biznes. Współczesne kobiety nie znają uczuć prawdziwej miłości, szacunku do ojca swoich dzieci. Nie mają szacunku do uczuć innych. Najczęściej to one cierpią na narcyzm. Narcyzm jest jednym z wielu zaburzeń, które potrafią zakamuflować. Potrafią odgrywać troskliwe i opiekuńcze matki przed MOPSAMI i innymi ośrodkami. Wiedzą jak zmanipulować panią przedszkolankę, która ma w głowie świętość matki i winę faceta. Na pewno facet ją zostawił dla innej.

To jest straszne w tych czasach, że nikt nie buduje relacji. Relacje dziś się niszczy za wszelką cenę. Także przyjaźni.

Marketing kobiety samotnej matki jest idealny. To są kobiety, które nie potrafią dyskutować bo świat kręci się wokół nich. Tylko one mają rację. Ty nie możesz nawet próbować zaburzyć jej tego świata.

Tymczasem trwa walka o Druk 63 Senat w Polsce. Polska- Kraj bez ojców a raj dla złych kobiet. Raj dla kobiet, ktore niszczą wokół wszystko a na pewno relacje. Dziś ludzie nie potrafią budować relacji.

Brak szaunku pokazują także do kobiet, które widzą świat odmiennie. Ja bardzo często jestem wyzywana za to co myśle. Ten świat ogolnie daje zbyt dużo wolności. Ta wolność sprawila, że nie ma żadnych zasad bo każdy chce mieć swoje. Dzieje się właśnie tak. Niespokojnie. Dla jedych dobrze a dla innych gorzej.

Dziecko stało się przedmiotem. Niestety. Przedmiotem walki gdzie ojca mogło być nie być. W dalszych wpisach skupię się na dzieciaxh samotnych matek a wlaściwie: DDSM (Dorosłe Dziecko Samotnej Matki). Takie dziecko rzadko kiedy potrafi ułożyć sobie życie,. Przede wszystkim dlatego, że matka niszczy wizerunek ojca. W najbliższych tematach będę o tym pisać.

Marketing samotnej matki działa. Nikt nie jest idealny ale maka POLKA jest idealna w tym kraju. Warto walczyć o zdrowe i dobre relacje niezależnie od pogladów.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: