Kryzysy budują prawdziwą relację oraz chęci

Kryzysy budują prawdziwą relację oraz chęci

Czym jest kryzys? Na studiach uczono mnie o kryzysie. Mieliśmy o tym mnóstwo zajęć. Dlaczego na studiach tyle czasu poświęca się kryzysom? Kryzys- To każde wydarzenie w naszym życiu, które prowadzi do zmiany. Jest pozytywny np. narodziny dziecka jak i negatywny – prowadzi do rozstania.

Kryzys jest pewną zmianę. Najczęstszym problemem w relacjach są pieniądze. Wszyscy wiemy, że za coś trzeba żyć. Nie jest to odkrycie. System jednak zaburza pełne dzialania. Nie istnieje idealny system ale ten obecny powoduje kryzysy relacji.

Kiedy kobiety czytają, że lepiej być samemu niż w byle jakim związku? To największy błąd myślenia. Co to znaczy być w byle jakim czy toksycznym związku? Połowa osób nie ma o tym pojęcia. Podobnie jak przemoc definiują na wiele sposobóbów. Mózg ludzki jest tak skonstruowany, że łyka informacje i rzadko kiedy potrafi je przetworzyć.

Kryzysy – Kiedy rozmawiamy z naszym partnerem, patnerką szczerze o tym co nas boli wtedy możemy iśc do przodu. Tylko, że razem. Nie popieram artykułów niszczących relację. Sugeujących, że facet to dla nikogo się nie nadaje. Jeśli tworzysz związek to tylko byle jaki bo w głowach kobiet związek to taki gdzie one mają rację. Gdzie one mogą rządzić. Gdzie nie ma kryzysów a facet tylko slucha rozkazów żony.

Każdy kryzys to droga do polepszenia relacji. Każdy kryzys to droga do nowych a relacji. W tych czasach nie doceniami miłości ani przyjaźni. Niestety. Nie ma byle jakich relacji są tylko te z rozsądku i bez miłości.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: