Kobiece spojrzenie na mecze piłki nożnej i Mistrzostwa Świata w Katarze – Czy wiesz kobieto czym jest spalony!

Kobiece spojrzenie na mecze piłki nożnej i Mistrzostwa Świata w Katarze – Czy wiesz kobieto czym jest spalony!

Quatar od początku budzi kontrowersje. Poeci czy pisarze nigdy nie osiągnął takiego statusu jak sportowcy. Nigdy nie byłam jakąś fanką piłki nożnejj ale za co lubię piłkę. Przede wszystkim za emocje. Jest to sport, który budzi najwięce emocji… Piłka pobudza w ludziah endorfiny…

…Piłkarze są gwiazdami. Każdy musi włożyć w tę pracę mnostwo pracy, mnóstwo treningów. Jest to ciężka sportowa praca i marzenie wielu chłopców od dzieciństwa. Pierwsze marzenie każdego chłopca: Chcę być piłkarzem. Piłkarz ma zawsze piękne kobiety wokół siebie. Piłkarz ma dużo pieniędzy więc kobiecie może zapewnić bezpieczeństwo. Kobiety kochają piłkarzy bo przypominają trochę żołnierzy. Na wojnie , w której nikt nie ginie. Piłka to relacje

Piłkarz- Człowiek sukcesu, o którym mężczyźni mogą pomarzyć. Piłka nożna jest też dyscypliną , w której gromadzą się mężczyźni. O piłce się rozmawia, kibicuje się z kolegami. Większość moich ex było fanami piłki nożnej. Jeśli chodzi o piłkarzy to większość z nich wspiera Fundacje i inne , pomagają dziecio i ludziom bo też mają poczucie winy, że są tak obłędnie bogaci.

Historia piłki nożnej

Drużyna ROYAL ENGINNERS , która zagrała w pierwszej edycji FA CUP w 1872 roku

Różne cywilizacje grały już w piłkę nożną. Najstarsze zapiski do gry podobnej w grę w piłkę pochodzą z Chin, Japonii czy Grecji.

HERPASTUM- Dyscypilna sportowa uprawiana przez legionistów , podobbna do dzisiejszego rugby. Piłka Nożna też pochodzi od Herpastum. Nazwa „football” nie jest znana historycznie.

Pierwotna gra przypominała rugby.

SoccerNie jest pierwotnym słowem rdzennie amerykańskim. Jest to skrót pełnej nazwy piłki nożnej. Reguły piłki zostały spisane w Cambridge w 1848 roku i w Sheefield w 1857.

Przepisy i zasady gry zmieniały się. Dziś najpopularniejsze pytanie do kobiet brzmi:

Wiesz czym jest spalony?

Jeśli kobieta zna odpowiedź to bez wątpienia ma szanse u mężczyzny.

SPALONY

Zawodnik, drużyny atakującej znajduje się na pozycji spalonej jeżeli w tym samym momencie znajduje się bliżej linii bramkowej niż ostatni obrońca drużyny przeciwnej. Na pozycji spalonej istnieje taktyka zwana pułapką ofsajdową. Wówczas formacja obronna wychodzi do przodu, gdy piłka podawana jest do najbardziej wysuniętego zawodnika w kierunku bramki zawodnika drużyny przeciwnej. Po spalonym następuje rzut wolny.

Poza tym zachowania piłkarzy przypominają wojnę.

  • Brutalny Faul
  • Prymitywne zachowania na boisku
  • Obraźliwe gesty
  • Próba uderzenie przeciwnika
  • Fal na zawodniku, który znalazł się w pozycji sam na sam z bramkarzem,

Pilkarze to tacy współcześni rycerze, walczą sami ze sobą i ze słabościami. Przypominają też mężczyzn z danego kraju gdyż np. Hiszpanie np. czy włosi albo Francuzi mają zdecydowanie większą pewność. Nasi dzisiejszy rywale to Francuzi: Pewni siebie zawodnicy, z kraju gdzie narodziła się FIFA (Międzynarodowa Federacja piłki nożnej), narodziła się w 1904 roku.

Atrakcyjność kobiety, która lubi piłkę na pewno się podwyższa. W dzieciństwie grałam z kolegami na podwórku i zazwyczaj stawiali mnie na bramce ale byłam też dobra na ataku. Pamiętam, że nmama nas z okna obserwowała. Ach te napięte gry w dzieciństwie.

Większość z nas grała w piłkę. Nie wiem czy warto bym dzieliła się moimi spostrzeżeniami bo Francja to jednak Francja. Poza tym teraz nie liczą się punkty. Każdy obstawia, że Francja nas zmiecie!

Ja wierzę, ze współcześni polscy mężczyźni mogą też mnie rozczarować pozytywnie!

PILKA NOŻNA TO JĘZYK MIĘDZYNARODOWY I MIMO WALKI BUDZI W LUDZIACH POKÓJ

PIŁKA NOŻNA TO OBRÓT GRUBYMI MILIONAMI A UDZIAŁ W REKLAMACH POZWALA IM ZARROBIĆ JJESZCZE WIĘCEJ! ŻYCIE PIŁKARZY TEŻ NIE JEST PROSTE!

DOPÓKI PIŁKA W GRZE WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: