Jak przygotować się do randki?- Nowy cykl

Jak przygotować się do randki?- Nowy cykl

Randka to bardzo istotne wydarzenie w naszym życiu. Miewałam wiele różnych randek w swoim życiu. Kończyły się różnie. Były i randki (na imprezach typu domówka), które kończyły się nieudanymi związkami.

Czym jest randka? Randka to cykl zdarzeń, które z założenia mają doprowadzić do miłości i związku i dalszych konsekwencji. Żyjemy w epoce Tindera, Badoo i powiem wam, że jest to ułatwienie.

Ja tak poznałam moją miłość. Podobnie moja przyjaciółka. Poznałyśmy przez internet co nie jest dziś niczym nadzwyczajnym. Kiedy szłam na pierwszą randkę z moim obawiałam się oczywiście czy to nie jakiś psychopata. No ale nie żyjemy w rzeczywisości z serialu YOU. Spotkanie Joe Goldberga , bohatera Netfliksowego serialu jest mało prawdopodobne. Kiedy zaczęłam spotykać się z moim ukochanym dostrzgłam sprawy, których wcześniej nie widziałam. Ja zagadałam do niego a on dał mi SUPERLIKE. Drogie dziewczyny, nie bójcie się zagadywać pierwsze! Dużo mężczyzn boi się reakcji kobiet. Napiszą coś nie tak i kobieta zwątpi.

Kiedy idziemy na pierwszą randkę to często w filmach pokazywane jest jak kobiety się stroją. Ja wyglądałam całkiem normalnie. Uważam, że na pierwszą randkę nie należy się stroić. Trzeba wyglądać dobrze i ładnie ale być sobą. Nie bójmy się wygladać zwyczajnie. Życie w związku jest generalnie bardzo zwyczajne. Nadal musimy jeść i pić no i spać. Nasze życie się zmienia ale potrzeby nie.

Randki pokazywane w filmach często pokazują negatywnie mężczyzn. Ostatnio widziałam to w serialu ” Facet na święta” gdzie bohaterka randkuje ale z każdym facetem jest coś nie tak dlatego jest sama. Mamy tu punkt wyjścia wobec wszelakich portali randkowych. Najlepiej się oczywiście nie nastawiać. To zawsze rozczarowuje. Nie wolno jednak nie dawać szansy. Chemia istotnie jest bardzo ważna ale czasem może pojawić się z czasem.

To moje kilka porad przed pierwszą randką:

  1. Nie boj się randkować także z mężczyznami/kobietami z internetu
  2. Bądź sobą i nie przesadzaj z makijażem na randce, życie jest wbrew pozorom bez makijażu!
  3. Bądź szczery- Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Twoja szczerość odpowiednniej osoby nie odstraszy!
  4. Nie bój się płacić za siebie lub jeśli ktoś chce zapłacić za ciebie to też się nie krępuj!Pierwsze spotkanie do niczego nie zoobowiązuje!
  5. Odrobina winka nikomu na randce nie zaszkodziła
  6. Rozmawiaj- Aby doszło do relacji musisz czuć: pragnienie rozmowy, pożądanie, chęć przebywania z tą osobą
  7. Nie bój się otworzyć na miłość. Każdy na nią zasługuje a może ona okazać się czymś zwyczajnym.

Więcej porad znajdzieciecie w kontynuacji mojego poradnika dla singli. Nie bójcie się pierwszych randek! Nie bójcie się też kolejnych randek!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: