Facebookowa wojna płci- Grupy walczące o dzieci

Facebookowa wojna płci- Grupy walczące o dzieci

Na Facebooku trwa wojna. Wojna gdzie matki robią z siebie ofiary. Krzyczą, wołają jakie to biedne są i skrzywdzone. Nie dziwi więc ,że powstają męskie grupy w odpowiedzi na system. Jak już kiedys wspominałam jedna z moich wypowiedzi spotkała się z tym,że nazwano mnie głupią. Teraz dałam komentarz w jednej z grup i nazwano mnie psychopatką.

Wielu ludzi wiążę się z osobami, którzy nie są nauczeni zdrowej komunikacji. Poza tym jeśli jest to związek, który ma na celu wykorzystać faceta bo wie,że chce on być ojcem w moim odczuciu jest to przestępstwo. Tylko w krainie samotnych matek jest to coś co im się należy. W Polsce wszystko się kobietom należy.

Tymczasem mój kolejny wpis będzie dotyczył tych kobiet pokrzywdzonych, które pokochały tych facetów, którzy płacą alimenty. Też są częsro ofiarami systemu.

Miłość na tej wojnie wydaje się nie mieć znaczenia. Ludzie niszczą tę miłość lub nigdy jej nie ma. Ludzie myślą tylko o korzyściach a kobiety są tego ewidentnym przykładem. Nie piszę,że faceci są święci. Jednak prawo pokazuje, że kobiety mają prawo by być matkami. Ojcowie nie mają znaczenia.

Moim tematem są dyskusje na FACEBOOKU, które niestty niczego nie zmieniają. Kobiety ciagle zgrywają ofiary. Słusznie nazywa się je matkami-właścicielkami. Często są to kobiety bez ambicji, które nie mają innego celu w życiu poza zakochaniem się i wychowaniem dzieci. To jest smutne. Nasz kraj reklamuje się jako prorodzinny? -Tylko gdzie? No jak? To kraj matek.

Matek, które trakują wszystko jak swoją własność. Próbuję z nimi rozmawiać ale one liczą tylko zyski i straty. Mężczyznę oceniają w kategorii korzyści lub jej braku. Ja kocham i jestem kochana.

Wojna Płci jest niczemu nie służy ale to kobiety ją wywołały. Robiąc z siebie ofiary. Ich ego to wieczne JA, JA JA…Dlaczego wchodzą w związki z mężczyznami, których nie kochają? Ciągle tu jest czas, czas…Tymczasem ja zawsze chciałam być matką. Jak patrzę teraz na tę rzeczywistość to widzę z innej strony to wszystko. Nadal chcę być matką i uważam,że niektóre kobiety nie zasługują by być matkami.

https://dadhero.pl/285945,prawniczka-rozwodowa-o-tym-jak-wygladaja-sprawy-rozwodowe-w-polsce?fbclid=IwAR1crN5R6j0Z_MtT2P7lhwiUZgJWukRpTTKyYgWvhEbaNeY2tyTEV3R6jX0

Nie mówcie, że mój kraj jest prorodzinny bo jest przeciw rodzinie. Matki nie są święte i chodzi im tylko o pieniądze.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: