Kochane dzieci w dniu waszego święta przede wszystkim życzę wam miłości obojga rodziców. Posiadanie kochających się rodziców to wciąż idealny wzór. Dlatego uważam, że czasem lepiej poczekać nieco dłużej w samotności niż cierpieć potem.

Jednak fakty są takie, że rozwody są i będą. Ludzie będa się rozstawać. Tego nic nie zmieni. Nikt z nas nie jest w stanie pewnych rzeczy przewidzieć. Dla mnie osobiście Alienacja Rodzicielska to zbrodnia. Powinien w tym kraju być na to paragraf, bo to przemoc, PRZEMOC w czystej postaci. W tym kraju najbardziej poszkodowane są dzieci. Z kolei rola ojca sprowadza się do roli płatnika za widzenie z dziećmi. Między matką dzieci a ojcem dochodzi do relacji czysto biznesowej.

Płać a może doznasz łaski widzenia twoich dzieci.

Dzieci kobieta traktuje jako własność. Zarządza nimi jak towarem na półce. Prawo jej na to pozwala. Prawo pozwala jej pobierać pieniądze za posiadanie dzieci!

Dlatego istnieją banki spermy (Wiem,że są drogie). Zdecydowanie taniej oszukać faceta. Taki jest świat. Tylko czemu winne jest dziecko? Dziecko ofiarą braku miłości rodziców? Co należy zrobić. Przede wszystkim alienacja rodzicielska powinna być karana.


Rodzic, który dziecko alienuje a jest to zazwyczaj matka jest odpowiedzialny za:

  • stan psyciczny dziecka
  • obraz drugiego rodzica w przyszłości
  • Negatywny obraz drugiego rodzica- Znane z programów typu „Trudne Sprawy” hasełka w stylu „Ojciec nie interesował się tobą”
  • Traktowanie alimentów jako środków do przetrwania kiedy rodzic jest bezrobotny i żyje z zasiłków.
  • Brak poszanowania dla roli ojca, który ma być dawcą spermy a nie ojcem.

Poza tym polskie prawo nie przyjmuje problemu alienacji. Dziecko ma być z matką i już. Bo tak jest. Bo tak trzeba? Tymczasem nawet polska policja nie reaguje kiedy rodzic dzwoni bo nie może zobaczyć swojego dziecka. Drogie, kochane dzieci nie obwiniajcie się za rozstanie rodziców!Jeśli drugi rodzic nie utrzymuje z wami kontaktu zastanówcie się czy nie robi tego wbrew własnej woli.

Napisałam kiedyś o tym opowiadanie. Na pewno napiszę o tym jeszcze niejedno. Drogie dzieci życzę wam kochających rodziców z okazji wszego dnia!

Kochająca rodzina to dar 🙂 Szkoda, że dziś jest to batalia o miłość i przywiązanie. Dziecko jest istotą wolną. Alienacja odbiera dziecku jego prawa. Prawa do posiadania ojca, który tak często jest nieobecny. Czy rzeczywiście nie chce cię widzieć dziecko?

Ja to tak pozostawię.

Reklamy

This article was written by Anna Czyrska

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.

Dodaj komentarz