Dlaczego warto czytać Przekrój i wydać 38 złotych!?- Polecam lekturę

Dlaczego warto czytać Przekrój i wydać 38 złotych!?- Polecam lekturę

Kiedy zobaczyłam nowy numer „Przekroju” w Tajnych Kompletach nie muszę pisać, że skusiłam się natychmiast. Przesłanie tego numeru brzmi „Najlepsze nie przychodzi samo. Przychodzi ze wszystkim” . Napis jest w kolorze czarnym na pomarańczowym tle. Pisma „Przekrój” nie trzeba specjalnie reklamować. Dowiecie się w nim też dlaczego pomarańcz jest tak wyjątkowym kolorem.

Jest pismem historycznym. Moi rodzice w ogóle kupowali „Przekrój” w czasach kiedy kosztował 5 złotych. Teraz kosztuje 38 i naprawdę wychodzi tanio zwłaszcza, że to kwartalnik. Przypomina teraz wizualnie pismo literackie w. Kiedyś był tygodnikiem. Okładka – Przedstawia mężczyznę. Nie zamierzam spoilerować bo historia okładki widnieje na pierwszej stronie. Gdybym chodziła do szkoły chciałabym by kazano mi czytać tę gazetę. Uroczo spędza mi się wieczory z tą gazetą. Teraz piję kawę. Pójdę na spacer w tak piękny dzień 1 listopada.

Kocham ten numer za to, że dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy. Jest bogatym i bezcennym źródłem wiedzy.

https://przekroj.pl/sklep/produkty/kalendarz-przekroju-na-2023-rok?gclid=CjwKCAjwh4ObBhAzEiwAHzZYU01TZUehzvQbbEsv6xu820OxTyPpnc-yfQJZsmsg2qcOiL6IJp69_BoC7eYQAvD_BwE

Zachęcam do kupienia kalendarza PRZEKROJU na rok 2023 🙂

Polecam cały Przekrój. Na początek jest Spis Myśli:

Salman Rushdie rzecze:

Z chwilą ,gdy uznjaemy jakąś ideę za świętą, niezależnie od tego , czy mowa o systemie religijnym, czy o świeckim , z chwilą gdy ogłosimy , że pewne przekonania nie podlegają krytyce ani satyrze, nie można z nich żartować ani ich lekceważyć, z tą chwilą kończy się wolność myśli”

Ja podzieliłam Przekrój na dużo ciekawych informacji na temat Indii i ogólnie kultury Wshchodu. Jest wiele informacji na temat np. herbaty ale i przepiękna kreacja Wandy Dybowskiej. Autorkami tego artykuło-wywiadu jest Agnieszka Świerzyńska i Izabela Trzcińska. Jest tyle artykułów także o jodze. Nie zamierzam spoilerować a zachęcić was do kupna tej wyjątkowej gazety. Maciej Wesołowski zaprasza nas do lektury artykułu „Ten, który rozjaśnia mrok” . Marcin Orliński udowodni, że Lis to nie jest tylko Lis 🙂 Dowiemy się, że jarzębina to nie tylko jarzębina. Nie zabraknie cytatów wielkich ludzi.

Kup Przekrój i otwórz swój umysł. Rozwinie Twoją wyobraźnię i zaprosi do nowego świata wiedzy!

Kto rano wstaje ten czyta Przekrój !!!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: