Czego sobie i innym kobietom życzę w Dniu Kobiet?

Czego sobie i innym kobietom życzę w Dniu Kobiet?

Jako kobieta doświdczyłam wiele. Broniłam mężczyzn mimo, że oni zranili mnie najbardziej. Czego sobie życzę jako kobieta? Szacunku. Ja sobie życzę w tym DNIU żeby mnie PRACODAWCY szanowali i dali szansę bo naprawdę potrzebuję kasy (Jak każdy) i chcialabym być tak zwyczajnie kochana, znaleźć miłość tak bez ściemy i kłamstwa. Niestety w miłości doświadczyłam ostatnio kłamstwa i nikomu nie życzę takiego traktowania. Szacunku do moich zdolności i mozliwości.

Chciałabym by ludzie zaczęli się liczyć z moim zdaniem, z moim myśleniem. Pracodawcy pozwolili mi zaistnieć. Chcę być NIEZALEŻNA. Chcę czuć, że jestem doceniana za to kim jestem. Doceniana za to co posiadam. Żeby ludzie dostrzegli iż zrobiłam w tym życiu wiele (Tylko nikt mi nie chce za to płacić). W moim pliku czekają powieści. Czekają na swoj moment: Tomik, poradnik i powieści (W pliku). Wiem, że to nie są czasy , że wydawcy dzwonią i mówią, że chcieliby wydać twoją powieść. Tak świat literatury byłby idealny. Wiem, że wydawcy szukają czegoś kto się sprzeda.

Zawsze wyobrażałam sobie, że jestem kobietą sukcesu:: mam swoją firmę, męża i dzieci. Tymczasem im bardziej tego chciałam tym bardziej mnie upokarzano, traktowano z góry. Nie dawano mi nigdy szans na bycie tym kim chcę. Zaraz powiecie, że to w mojej głowie!

Powiecie mi, że nie jestem sama z tym. Powiecie, ze mam myśleć pozytywnie. Dlatego mowię STOP!

Odkryłam mojego bloga TWOJE POGOTOWIE DS RELACJI. Teraz zamierzam rozszerzyć artykuły tam napisane. Zamierzam pokazać co potrafię. Postanowiłam zrobić wpisy z tamtego bloga ale to w najbliższym czasie.

Tamte przemyślenia miały sens. Pisałam je dawno temu. To co pisałam było prawdziwe. Jako kobieta nie czuję się:

  • Wystarczająco doceniona
  • Zawiedziona mężczyznami i ich stosunkiem do kobiet
  • Zawiedziona moimi niespełnionymi ambicjami
  • Zawiedziona tym jak jestem traktowana
  • Wystarczająco nie czuję się doceniona

Czekam wciąż tylko po co na telefon gdzie ktoś powie:

CZYTAŁEM/ CZYTAŁAM LEVEL EMPIRe, Poezję i Poradnik. Czy jest Pani zainteresowana wydaniem ich w naszym wydawnictwie?

To myślę marzenie wielu piszących, ktorzy nie mają szans wygrać np. z panem Remigiuszem R. Skoro jest dzień kobiet to walczę, nie chce walczyć z mężczyznami. Chcę walczyć o relację, aby ludzie zaczęli się kochać wzajemnie. Aby potrafili stworzyć zdrowe relacje. Pełne miłości.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: