Cykl o Przemocy cz.11- Płeć i przemoc.

Cykl o Przemocy cz.11- Płeć i przemoc.

W internecie nie ma kompetentych źródeł na temat przemocy. postanowiłam przedłużyć mój cykl. Dlatego, że to temat rzeka. Temat wykorzystywany notorycznie w POLITYCE. Nikogo nie obchodzą zdrowe relacje. Wszystkie kobiety, które rzekomo biorą „przemocowych facetów” – Takie sytuacje są czy one są święte? Dlaczego kobiety nie lubią być krytykowane. Potrafią atakować i wyzywać w internecie (Ale one nie są przemocowe) .Ostatnio usłyszałam, że jestem żałosna. Chciałam zwrócić uwagę na pewne aspekty:

  1. Przemoc nie ma definicji w ogóle, która może być wartościowa. Pisałam pracę magisterską na temat przemocy. I był to trudny temat bo słowo przemoc jest bardzo modne, łatwo manipulować używając słowa przemoc.
  2. Kobiety są agresywniejsze od mężczyzn. Czego dowodzą badania. Tak – Dowodem są strajki, poniżania w necie. Jak ktoś daje wiarygodne źródła to jest ZŁY. Ale czy istnieją wiaryygodne źródła?

Statystyki muszą pasować zawsze jednej ze stron. To po prostu manipulacja.

Czym jest płeć?

Płeć — zespół cech o charakterze struktur i funkcji pozwalających na sklasyfikowanie organizmów na męskie i żeńskie. W odniesieniu do organizmów płci męskiej stosuje się określenia mężczyzna i samiec, a w odniesieniu do organizmów płci żeńskiej: kobieta i samica odpowiednio dla ludzi  i zwierząt.

Statystyki są wymyślone. Nie ma na nie dowodu. Nikt nie ma na to danych! Poza tym zgłoszenie to co innego niż osądzanie. Dlaczego osądza się ludzi na bazie statystyk? To jest POLITYKA.

Jak można być ofiarą przemocy skoro się jej nie rozumie. Skoro przemocą jest to,że mężczyzna chce by kobieta pracowała. Większość kobiet nie ma ambicji i nie ma co się oszukiwać.

Zaistniał GINOCENTRYZM, który jest rodzajem przemocy i manipulacji. To co dotyczy kobiet jest prawdziwe zaś mężczyzna ma być dnem. Mężczyzna ma być zly dla zasady. Jak jest za dobry trzeba go porzucić (Bycie dobrym facetem jest niemęskie). W ogóle w obecnych czasach nie istnieje dobro i zło. Chyba, że dobro i zło polityczne.

Jest ogromna nagonka na płeć i nie ma w tym myślenia. Zero rzeczywistości bo kasa się liczy. Kasa ważniejsza od ludzi.

Przemoc to temat, który nakręca kobiety. Sprawia, że stają się bardziej agresywne a w ich głowie są super wybawicielkami. Super bohaterki, które ratują biedne kobietki ze świata przemocy chociaż nie mają o niej pojęcia. Oskarżając kogoś o przemoc ekonomiczną nie potrafią dostrzec własnych nieudolności. Ktoś z moich znajomych napisał, że jego była żona nic nie potrafiła. Nauczył ją i poszła z innym odbierając dzieci. Czy to nie jest rodzaj przemocy? Czy to jest fair? Takich historii usłyszycie pełno.

Miłość jest jakimś bezwartościowym punktem. Dobre relacje?- Na co one komu. Nie opłacają się. Dla równowagi wczoraj pisał do mnie przedsiębiorca z Warszawy i przyznał, że zdradza żonę. W XXI Wieku nie ma potrzeby by kogoś zdradzać. Lepiej w ogóle się nie wiązać.

PRZEMOC NIE MA PŁCI ANI JASNEJ DEFINICJI, KTŁÓRA MOGŁABY ZROZUMIEĆ STATYSTYKI. NIESTETY PRZYKRO MI.

cdn.

PRZYKRO MI CZYTAĆ TE GŁUPOTY W NECIE, TE HEJTY I STATYSTYKI,KTÓRYCH WIRYGODNOŚĆ WYNOSI ZERO.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: