Być jak Taylor Swift czyli kobieta sukcesu na miarę XXI wieku

WITAJCIE MOI KOCHANI!!

Kiedy byłam mała marzyłam aby być piosenkarką czy aktorką. Wielu z nas o tym marzy ale niewielu się to udaje. Dbrze znamy nieszczęśliwe życie Britney Spears, która ma tzw. „wszystko” a jednak podobnie jak my jest porzucana. Tak samo jak Taylor swift, która szczęścia w miłości nie ma.

Dla mężczyzn jest fragmentem drabinki do ich sławe. Ej, byłem facetem Taylor Swift. Znacie to słynne powiedzenie „Nie można mieć wszystkiego”. W dzisiejszych czasach jeśli nie masz „wszystjkiego ” to jesteś nikim. Wczoraj kiedy wracałam z imprezy w tramwaju był weekendu początek. Spory tłum ludzi. Jeden starszy Pan zagadał (Zagadał ale był już pod wpływem alkoholu):

BEZ PRACY NIC NIE ZNACZYSZ

BEZ PRACY JESTEŚ NIKIM

Znamy ten slang. Wyobraźcie sobie, że budzicie się pewnego razu i jesteś Taylor Swift? Jak wygląda was dzień? Możesz zrobić co tylko zapragniesz, jechać gdzie chcesz i z kim chcesz. Możesz wszystko i jesteś prawdziwą królową życia. Każdy mężczyzna ma poczucie, że nie dorasta Ci do pięt choćby nie wiem kim był i co robił. Dla nich jesteś najlepszą partią, marzą o tobie biedni i bogaci, znani i nniej znani. Po prostu – Nikt Ci nie dorówna. Co możesz robić?

  • Iść na imprezę
  • Iść do SPA ale pewnie masz w domu
  • Możesz polecieć sobie prywatnym samolotem dokąd chcesz
  • Możesz kupić sobie sklepy, restauracje, domy
  • Możesz kupić sobie bilet w kosmos i pogadać sobie z Elonem Muskiem czy Markiem Zuckenbergiem
  • Możesz organizować koncerty, kupować płyty
  • Możesz chełpić się tym, żze ludzie chcą być blisko ciebie bo zdjęcie z tobą to dla nich cudowna reklama.
  • Jeśli jesteś uzależniona to możesz pić ile chcesz, jeść co chcesz
  • Możesz wspierać wszelkie instytucje charytatywne na świecie, otworzyć Fundacje
  • Możesz pisać książki ale mogą to robić twoi ludzie

Ludzie chcą być twoimi znajomymi. Chcą być przy tobie i chwalić się tym. Ale tak naprawdę mało kto wie jaka jest Taylor naprawdę. Być może wcale nie lubi jeść tego co najzdrowsze, kocha niezdrowe żarcie i w ogóle. M

Może jako gwiazda w domu jest całkiem nieśmiała. Każda porzucona kobieta cierpi tak samo, po swojemu . Niezależnie od statusu i kasy na koncie.

Każdy z nas, mężczyźni też cierpią przez kobiety, kobiety przez mężczyzn (Ale tego już nie przeczytacie).

Taylor to Madonna naszych czasów. Bez wą tpienie każdy z nas chciałby choć jeden dzień zamienić się z kimś. Powsta lo mnóstwo filmów o tej tematyce. Czy bycie kimś innym jest fajne? Nikt tego nie sprawdził. Budzę się jako #taylorswift . Czy gdynym urodziła się w USA byłabym szczęśliwsza? Tam są możliwości ale sami wiecie jak łatwo tam być ofiarą, legalna broń, wolność, drogo wszędzie.

W psychologii to się nazywa

Dwie typowe odmiany racjonalizacji zostały nazwane „kwaśnymi winogronami” i „słodkimi cytrynami”. Kwaśne winogrona to uznawanie za nieważny cel, którego nie osiągnęliśmy. Słodkie cytryny to wmawianie sobie, że przykre zdarzenia i sytuacje, będące naszym udziałem, są w rzeczywistości przyjemne.

Co to znaczy wobec tego być sobą. Zapewne akceptować to. Akceptować siebie a wtedy w oczach innych również będziemy akceptowani. Walczcie ze swoimi s łabościami. Doceniajcie to kim jesteście.

Miłego weekendu wam życize !

Leave a Reply