Być jak Taylor Swift czyli kobieta sukcesu na miarę XXI wieku

Być jak Taylor Swift czyli kobieta sukcesu na miarę XXI wieku

WITAJCIE MOI KOCHANI!!

Kiedy byłam mała marzyłam aby być piosenkarką czy aktorką. Wielu z nas o tym marzy ale niewielu się to udaje. Dbrze znamy nieszczęśliwe życie Britney Spears, która ma tzw. „wszystko” a jednak podobnie jak my jest porzucana. Tak samo jak Taylor swift, która szczęścia w miłości nie ma.

Dla mężczyzn jest fragmentem drabinki do ich sławe. Ej, byłem facetem Taylor Swift. Znacie to słynne powiedzenie „Nie można mieć wszystkiego”. W dzisiejszych czasach jeśli nie masz „wszystjkiego ” to jesteś nikim. Wczoraj kiedy wracałam z imprezy w tramwaju był weekendu początek. Spory tłum ludzi. Jeden starszy Pan zagadał (Zagadał ale był już pod wpływem alkoholu):

BEZ PRACY NIC NIE ZNACZYSZ

BEZ PRACY JESTEŚ NIKIM

Znamy ten slang. Wyobraźcie sobie, że budzicie się pewnego razu i jesteś Taylor Swift? Jak wygląda was dzień? Możesz zrobić co tylko zapragniesz, jechać gdzie chcesz i z kim chcesz. Możesz wszystko i jesteś prawdziwą królową życia. Każdy mężczyzna ma poczucie, że nie dorasta Ci do pięt choćby nie wiem kim był i co robił. Dla nich jesteś najlepszą partią, marzą o tobie biedni i bogaci, znani i nniej znani. Po prostu – Nikt Ci nie dorówna. Co możesz robić?

  • Iść na imprezę
  • Iść do SPA ale pewnie masz w domu
  • Możesz polecieć sobie prywatnym samolotem dokąd chcesz
  • Możesz kupić sobie sklepy, restauracje, domy
  • Możesz kupić sobie bilet w kosmos i pogadać sobie z Elonem Muskiem czy Markiem Zuckenbergiem
  • Możesz organizować koncerty, kupować płyty
  • Możesz chełpić się tym, żze ludzie chcą być blisko ciebie bo zdjęcie z tobą to dla nich cudowna reklama.
  • Jeśli jesteś uzależniona to możesz pić ile chcesz, jeść co chcesz
  • Możesz wspierać wszelkie instytucje charytatywne na świecie, otworzyć Fundacje
  • Możesz pisać książki ale mogą to robić twoi ludzie

Ludzie chcą być twoimi znajomymi. Chcą być przy tobie i chwalić się tym. Ale tak naprawdę mało kto wie jaka jest Taylor naprawdę. Być może wcale nie lubi jeść tego co najzdrowsze, kocha niezdrowe żarcie i w ogóle. M

Może jako gwiazda w domu jest całkiem nieśmiała. Każda porzucona kobieta cierpi tak samo, po swojemu . Niezależnie od statusu i kasy na koncie.

Każdy z nas, mężczyźni też cierpią przez kobiety, kobiety przez mężczyzn (Ale tego już nie przeczytacie).

Taylor to Madonna naszych czasów. Bez wą tpienie każdy z nas chciałby choć jeden dzień zamienić się z kimś. Powsta lo mnóstwo filmów o tej tematyce. Czy bycie kimś innym jest fajne? Nikt tego nie sprawdził. Budzę się jako #taylorswift . Czy gdynym urodziła się w USA byłabym szczęśliwsza? Tam są możliwości ale sami wiecie jak łatwo tam być ofiarą, legalna broń, wolność, drogo wszędzie.

W psychologii to się nazywa

Dwie typowe odmiany racjonalizacji zostały nazwane „kwaśnymi winogronami” i „słodkimi cytrynami”. Kwaśne winogrona to uznawanie za nieważny cel, którego nie osiągnęliśmy. Słodkie cytryny to wmawianie sobie, że przykre zdarzenia i sytuacje, będące naszym udziałem, są w rzeczywistości przyjemne.

Co to znaczy wobec tego być sobą. Zapewne akceptować to. Akceptować siebie a wtedy w oczach innych również będziemy akceptowani. Walczcie ze swoimi s łabościami. Doceniajcie to kim jesteście.

Miłego weekendu wam życize !

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: