Zaproszenie do drugiej części poradnika dla singli i nie tylko

Zaproszenie do drugiej części poradnika dla singli i nie tylko

Już wkrótce zapraszam na premierę drugiej części mojego poradnika. Dlaczego część druga? Część druga powstaje w nieco innych okolicznościach. Skupiam się bardziej na relacjach, przekonaniach i tym co przeszkadza nam w byciu razem i w stałej relacji.

Rozmawiałam z wieloma osobami samotnymi. Prowadzę grupę „Szczerze o relacjach” gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami w relacjach zarówno samotni jak i w związku. Takie rozmowy o samotności są wsparciem.

Nasze czasy to czasy niepokoju związanego z samotnością. Ludzie są coraz bardziej upośledzeni w kwestii relacji. Znalezienie drugiej połówki to trudna sprawa w hedonistycznych czasach. Poświęcanie się dla innych jest traktowane negatywnie w czasach kultu EGO. Brakuje nam zaufania dlatego zaznaczam nazwę:
„Szczerze o relacjach”- Gdyy ludzie wchodzili w relacje szczerze i z otwartym sercem możnaby zapobiec wielu rzeczom.

Być szczerym z drugą osobą. Mówić co się czuje i myśli. Kochać to najpiękniejsza rzecz na świecie. Życzę aby każdy to poznał. Nie, nikogo nie chce zmuszać do kochania. Miłość jest czymś poza kontrolą. Szaleństwem i trzeba mieć otwarty umysł i serce by kochać.

O tym szaleństwie też będzie. Zanim przeczytasz kolejną część to zadaj sobie pytanie:

Czy jesteś wystarczająco szalony/a aby kochać?

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: