Świąteczne życzenia od annlove , part.2 /2020

Świąteczne życzenia od annlove , part.2 /2020

Jak co roku życzymy sobie wszystkiego najlepszego. Szkoda, że tylko raz w roku bo wszyscy powinniśmy się wspierać. Życzmy sobie zdrowia i dużo miłości. Spełnienia. Bliskości tych, którym kochamy.

Życzę samorealizacji. Życzę aby ludzie najpierw dążyli do komunikacji między sobą zarówno w polityce jak i w życiu prywatnym. Rozmowy – To wielki niedioceniany skarb każdej relacji,

Życze aby ludzie mimo wielu przeciwności wierzyli w siłę rodziny. Rodzina jako matka i ojciec i dzieci to dziś tez niedoceniany skarb. Aby każdy kto czuje się w te święta samotny odkrył obecność bliskich.

Mała Ania z Mikolajem

Dziś moja mama przyjechała i przywiozła pyszne potrawy. Nie zabrakło śledzi z grzybami, kapusty , rolady łososiowej. Ciasto brownie i słynny orzechowiec. W rodzinie od Ukochanego już jest ryba po grecku. Dużo pyszności. Jeśli chodzi o moje gusta to uwielbiam barszcz z uszkami a najbardziej kocham pierogi z kapustą z grzybami. Najmniej w święta lubię sałatkę jarzynową.

Szkoda, że w te święta nie ma śniegu. Jest ponuro i deszczowo.

Rok temu miałam okazję bawić się na Jarmarku we Wrocławiu

W te święta siedzimy w domu. Dbamy o siebie i o innych.

To ja,. Okulary VERSACE. Moje przedświąteczne selfie.

Jeszcze raz życzę każdemu wszystkiego naj. Aby pracował nad swoimi słabościami. Podążał za marzeniami. Łapal każdą chwilę.

Posylam wam moją ulubioną kolędę.

Najlepszego!

Nie zapomnijcie obejrzeć Kevina Samego w Domu i Kroniki Światecznej!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: