Posiadanie pracy buduje związek

Posiadanie pracy buduje związek

Niekoniecznie lubimy rzeczywistość. Rzeczywistość nie zawsze jest super. Trzeba pracować. Współczesny świat nie ceni ludzi, którzy pracują. Dobry związek opiera się na pracy. W idealnym świecie każdy z nas wykonuje pracę o jakiej marzy. Ja jeszcze nie dotarłam do tego etapu.

Jestem szczęśliwa, mam ukochanego ale czekam na swój moment realizacji zawodowej. Do tego czasu wiem,że muszę pracować. Udało mi się znaleźć pracę. Kryzysy w życiu są wtedy kiedy nie ma tej pracy, zarobków. Posiadanie pracy buduje relację. Zapominamy, że w życiu dwoje ludzi walczy o mieszkanie, remont, o to by móc urodzić dzieci. Nie każdy musi je mieć. Istotnie to jest decyzja dwojga ludzi ale to już inny temat.

Życie nie jest proste. Nie odkrywam Ameryki pisząc to. Nie istnieją ludzie którzy mają wszystko nawet kiedy mają miliony, sławę i bogactwo. Często bardzo późno ludzie rozumieją,że bycie kochanym to najpiękniejszy dar. Zbyt późno przekonujemy się o wielu rzeczach. Bardzo późno. Kochajcie i nie bójcie się kochać. Życie nie zawsze jest sprawiedliwe. Sama doświadczyłam w życiu wielu niesprawiedliwości zwłaszcza zaraz po studiach. Relacja to wspieranie siebie w trudnych chwilach.

Posiadanie pracy to bardzo ważny element w życiu. Zarabianie na tym co lubimy to marzenie ale i to z czasem nam się znudzi. Nie istnieje zawód idealny. Nie ma co się łudzić. Każda praca prędzej czy później nam się znudzi. Będziemy nią zmęczeni i sfrustrowani. W życiu ogólnie często będziemy sfrustrowani. Ważne by pamiętać,że masz tego człowieka obok. Tego człowieka, który dał Ci najpiękniejszy dar: Miłość, obecność i czas.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: