Dziś dzień okazywania miłości-Nie bójmy się kochać

Dziś dzień okazywania miłości-Nie bójmy się kochać

Miłość dla wielu ludzi wydaje się czymś nierzeczywistym. Miłość jest. To,że nie każdemu się zdarzyła (Ale może się zdarzyć) nie znaczy, że jej nie ma. Miłość jest aktem świadomym i dojrzałym. Jest czymś pięknym i wyjątkowym ale tylko dla tej dwójki osób. Intymność dwojga ludzi to coś wyjątkowego tylko dla nich. Widzimy parę na zdjęciach , fotografiach ale sfera bliskości jest ich prywatna. Tam zaglądają tylko oni. To ich piękno i ich świat,

Tylko oni wiedzą dlaczego się kochają i tylko oni czują to co czują. Nikt nie jest w stanie tego poczuć. Jeśli jednak już to poczujecie to po prostu się stanie. Będzie się działo i będzie trwało.

Kiedy jesteście razem szczęśliwi walczycie o czas i pieniądze. Czas dla was na normalne życie. Stajecie razem w misji przetrwania. To jest piękne. Nie musicie sami walczyć. Macie obok partnera, kogoś wyjątkowego. Żyjemy w czasach kiedy zmienia się partnerów/partnerki. Tylko po co?

Czasem lepiej poczekać na miłość. Często się tego boimy. Bardzo boimy. Tylko miłość trzeba traktować normalnie. Zwyczajnie jak to, że wstaje kolejny dzień. Cieszyć się z jej piękna. Doceniać,że mamy obok ukochanego.

Zawsze powtarzam, że miłość nie stoi na ulicy i nie czeka na nas choć jeśli ująć to w metaforę to stoi. Szacunek- to podstawa zdrowej relacji. Zawsze kiedy myślę o życiu w związku przypominam sobie moje czasy studiów. Mieszkanie z obcymi ludźmi i tworzenie z nimi czegoś na kształt rodziny. Nie zawsze rodzi się więź, czasem jest to po prostu doświadczenie.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: