Moja droga do „Level Empire” Czy to była fanaberia studentki, nastolatki? -ODA DO POKOLENIA MTV cz.1

Moja droga do „Level Empire” Czy to była fanaberia studentki, nastolatki? -ODA DO POKOLENIA MTV cz.1

Zawsze marzyłam, że zostanę pisarką, poetką. Było to dla mnie coś oczywistego. Jak opowiadał Graham Masterton jego życie nie było łatwe.Myślę, że rzadko który piszący ma życie usłane różami.Pamiętam jak bardzo byłam zdtereminowana by wydać tę powieść i akurat w Stanach Zjednoczonych.

O czym jest „Level Empire”. To jest historia Sybilli. Czemu takie imię. Przyznam, że może dziwnie to zabrzmi ale nie przywiązuje wagi do imion moich bohaterów… imię każdy z nas ma jakieś ale nie jesteśmy jedynymi osobami, które noszą dane imię. Dlatego moja bohaterka uczy się w Liceum w Leuven. Jest ona córką profesora na Katholiek Universitait Leuven Mimo to ma zaburzony obraz siebie. Ma trądzik różowaty i nie jest specjalnie akceptowana szkole. Z kolei jej matka to sfrustrowana i niespełniona artystka, która nigdy mężą nie kochała. Moi bohaterowie są na rozdrożu, niby są rodziną a jednak tworzą osobne światy. Chyba właśnie o tym chciałam napisać o ludziach, rodzinie, ktora jest niezłączona. Moja bohaterka spotyka Michaela, w którym się zakochuje. Jest on synem bardzo wpływego polityka. Jednak nienawidzi ojca. Spotyka też nagiego chłopca o imieniu Antoine. Od razu staje się on zaciekawienim nauki gdyż nie wiadomo skąd przychodzi. Jest takim jakby kosmitą.

Jest takim indywiduum. zakończenie mojej powieści jest otwarte, by mogła powstać kontynuacja. Jednak teraz piszę „:Odę”Odę do pokolenia MTV” czyli moje bio i opowieść o tym jak literatura, kapitalim i kultura POP próbują się połączyć. Jak powstawa lo „Level Empire”:” i , że bycie pisarzem w Polsce jest ciężkie i trudne. Podobnie jest w relacjach. Kiedy pisarz podrywa kobiety to lecą do niego a odwrotnie niestety.

Czy istnieje coś takiego jak bycie życiowym? Hmmm To temat na osobną dyskusję. Oda bowiem próbuje rozliczyć polski, literacki świat i kontrast pomiędzy marketingiem i oczekiwaniami. W tym wszystkim moja bohaterka podobnie jak Sybilla próbuje połączyć owa światy, których symbolem jest Michael i Antoine. Symbolizują jej wewnętrzne rozterki i pragnienia. W tle ojciec, który znika w tajemniczych okolicznościach i Sybilla, ktora chce odnaleźć. W tym kontekście jest też hindus Ajay, który lecąc do Belgii znajduje pamiętnik. Kim są moi bohaterowie? Na pewno ludźmi, którzy szukają siebie i próbują odpowieedzieć na wiele pytań.

Pisząc tę powieść wierzyłam w jej sukces ale też nie byłam gotowa. Przyjmowałam świat dość naiwnie. Może nie byłam gotowa. Kochalam intensywnie i dlatego się rozczarowalałam. Od kiedy wróciłam do Wrocławia przeszlam daleką drogę. Zaczęlam pisać. Uczę się robić make up. Jestem wielką fanką serii „Magicy Makijażu”. Artyzm to jest wielka całość.

Lubię prograny, które pokazują artystów. Nasza cera to płótno. Zamierzam szkolić się w dziedzinie malowania, tworzyć sztukę z każdej strony. Cieszę się i dziękuje, że mnie wspieracie.

Cieszmy się życiem i róbmy to co kochamy. Nasze ciałlo jest piękne i czyńmy z niego coś pięknego. Moja bohaterka Sybilla na pewno ma coś ze mnie. Nie ma innej opcji. Też bylam w tamtym czasie jak Sybilla, skyta pod powierzchnią przeszłości. Przeszłość trzeba zakryć, zamknąć za drzwiami. Spotykam też wielu wspaniałych ludzi wokół. Serdecznie was całuję i kochajcie pisarzy i poetow.

KOCHAJCIE PISARZY I POETÓW,

PO PROSTU KOCHJACIE!!!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: