Kiedy słyszysz, że kolejny związek twoich znajomych nie był trwały

Kiedy słyszysz, że kolejny związek twoich znajomych nie był trwały

Jak ludzie reagują na rozstania? Teraz moim zdaniem zbyt normalnie, zbyt zwyczajnie traktując rozpad jako coś co ma być.

Moim zdaniem związek tworzą kryzysy i reagowanie na sytuacje trudne. Jeśli przetrwacie kryzysy to przetrwacie i normalność.

Kolejna para nie jest już razem. Każdy ma takich znajomych, każdy się rozstał. Traktujemy siebie jak przedmioty ze sklepu.

Pożyczamy siebie na chwilę. Wypożyczamy zapominając o istocie miłości. Traktujemy siebie na powierzchni. Głosimy kult wyglądu. Kult , który pozwala nam oszukać rzeczywistość. Oszukać nam ta rzeczywistość.

Jeśli umiecie żyć w rzeczywistości to będziecie umieli wspólnie bujać w obłokach. Rozstania zawsze są trudne. Czy można byłoby by ich uniknąć?

Pewnie. Jeśli ludzie się szanują, czują naturalnie i dążą do podobnych celów. Jeśli potrafią razem rozmawiać o problemach a nawet je wykrzyczeć i zależy im na relacji.

Nie szukamy głębi drugiego człowieka. Traktujemy się jak przedmioty. Smutne i samotne istoty, które są zagubione. Nie potrzebują drugiego człowieka. Czy rzeczywiście? Dzięki miłości jesteśmy lepszymi ludźmi. Kiedy to dostrzeżemy?

Ten świat podzielił ludzi na lepszych, gorszych, brzydkich, mądrych. Zamiast tych podziałów powinniśmy po prostu pozwolić się pokochać. Paradoksalnie dla wielu to najtrudniejsza sztuka”.

Prawdopodobnie to moje Słowa

Ilu jeszcze ludzie się rozstanie? Miłość? Planeta samotności i pustki gdzie nikt nie szuka głębi w drugim człowieku ani w przyjaźni ani w miłości. To proroctwo piszę w moim tomiku „Zero” , poradniku i wielu innych.

Miłość to coś większego niż bliskość i seks. Miłość kształtują kryzysy bo nie jest sztuką kochać kiedy jest dobrze .Kiedy jest źle to najtrudniejsza sztuka.

Młodzi, samotni single życzę wam miłości.

Miłość cierpliwa jest i nie szuka poklasku.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: