Jak umówić się na pierwsze spotkanie?. Cykl o randkach. cz.2

Jak umówić się na pierwsze spotkanie?. Cykl o randkach. cz.2

Na pierwsze spotkanie warto się umówić. Żyjemy w czasach kiedy kobiety boją się chodzić na randki bo przecież każdy to psychopata. Z kolei mężczyźni boją się odrzucenia. Co zrobić aby się umówić? Jeśli mówimy o portalach randkowych to filozofii tu nie ma.

Dostajesz słynnego matcha i piszesz. Możesz ty kobieto pisać pierwsza. Wielu mężżczyzn boi się, że napisze coś nie tak. Świat jest pełen pewnych siebie kobiet, które traktują mężczyzn jak zabawki. Potem czytamy te wieczne pretensje. Kobiety wiecznie odczuwają, że są ofiarami. Dlatego świat nie dostrzega, że to kobiety są sprawcami. Nie o tym jest jednak wpis.

Jakimi słowami należy zagadać na portalu:

1.”Witam” czy „Cześć” są całkiem ok. Możecie wyobrazić sobie,że ktoś podchodzi przy barze i wita. Powitanie to dobry początek.

2. Kiedy uzyskamy odpowiedź to czas nawiązać rozmowę. No i jak to wygląda? Wystarczy czasem: Co słychać? Jak Ci minął dzień?

Teraz powinna zacząć się rozmowa. Jeśli poczujemy „to coś” nie będzie się trzeba mężczyć. Pisanie wtedy przychodzi naturalnie i umówienie się na randkę nie jest już problemem. Po prostu samo się dzieje. Sama mam kilka nieudanych randek. Pamiętam randkę z takim X. Palił papierosa i gadał ze mną dość na siłę. Potem już się nie odezwał. Oczywiście chemii być nie musi ale zawsze koś może zostać naszym kolegą dlatego nie pochwalam takich akcji jak milczenie. Milczenie to zawsze rodzaj tchórzostwa. Robią to kobiety i mężczyźni ale poświęcę temu osobny wpis.

Miałam też nieudaną randkę w centrum Opola. Po prostu rozmawialiśmy nieco się męczac. On był ubrany jak do pracy. Zamilkł ale potem znowu się odezwał jednak ja już nie miałam na to ochoty. Nie lubię kiedy ktoś milczy. Pierwsza zasada randek: Nie bójcie się mówić o tym, że nic nie czujecie. Przepraszajcie. Albo zostańcie dobrymi znajomymi albo rzeczywiście przestańcie się spotykać ale po wcześniej informacji. Można to kulturalnie napisać: „Jesteś miłą osobą ale może lepiej zostańmy znajomymi.” Jak już wspomniałam o sposobach odmawiania i rozstania napiszę tu w kolejnych wpisach.

Miejsce pierwszej randki?

Neutralne , swobodne ale z nutą romantyzmu. Nie znacie się więc kawa i kawiarnia o idealne miejsce na pierwsze spotkanie. Pierwsza randka powinna być przy kawie. Zazwyczaj przypomina spotkanie gdyż się nie znacie. Co będzie dalej powie wam druga randka. Tylko ktoś musi o tym powiedzieć.

„Mam ochotę na kolejne spotkanie z tobą.”

Może to napisać i mężczyzna i kobieta. Jeśli masz z tym problem to zapraszam na konsultacje:

anna@czyrska.pl

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: