Gram z Wielką Orkierstrą Świątecznej Pomocy

Gram z Wielką Orkierstrą Świątecznej Pomocy

Jerzy Owsiak to postać kontrowersyjna. Bez wątpienia to co czyni jest wyjątkowe. Robi to od 33 lat i pozostaje temu wierny. Pozostaje wierny sobie, wierny swoim wartościom i swojej żonie. Podziwiam takich ludzi i zawsze będę wspierać. Przede wszystkim to my zmieniamy polskie szpitale by mogły nas leczyć. Wspieramy lekarzy by dostali narzędzia by nas ratować.

To jedna z najważniejszych misji w tym kraju. Pomaganie nie jesyt łatwe a Jerzy Owsiak wraz z nami tworzy to cudo! Zdrowie. Patrząc na jego osobowość można spokojnie przyznać, że jest szaleńcem. szaleńcem, którego kochamy, który zmienia świat. Chcielibyśmy mieć taką moc zawsze jak Jurek O.

Pomaganie- Wbrew pozorom jest trudne, leczy też nasze ego. Jest też piękne i pozwala nam żyć i funkcjonować.

Kiedy odbyła się pierwsza Wielka Orkierstra miałam 7 lat. Dokładnie tyle. Nikt nie wiedział o co dokładnie w tym chodzi wtedy ale bawił się, poczuł niezwykły vibe. Vibe pomagania innym. Pomagajcie innym.

Od wielu lat wspieram też osoby niepełnosprawne i staram się angażować. Pomaganie innym kształtuje nas i czyni nas lepszymi ludźmi.

Pomaganie innym otwiera przed nami drzwi do nas samych.

Jeśli możesz pomoc możesz zostać wolontariuszem w Fundacji. Otworzyć się. Każdy z nas ma problemy. Problemy są po to by je rozmawiać. Relacje- To też niełatwy temat.

Droga do zaakceptowanie siebie takiego kim jesteśmy. Do tego jcy jesteśmy to najtrudniejsza droga. Uczymy się od innych ludzi. Tego jak nas widzą.

Dlaczego #Wośp istnieje tyle lat? bo jest to to coś czego jako ludzie potrzebujemy. Chcemy zdrowia, miłości i pięknych relacji a i dało nadzieję, właśnie to nam daje. To zmieniło nasz kraj gdyż dało multum szaleństwa. Szaleńczy ludzie, którzy chcą i potrafią zmienić ten świat!

WOŚP przywraca wiarę w ludzi. Wiarę w to, że możemy się połączyć mimo tego jaki ten świat jest niesprawiedliwy.

Jeśli możesz pomóc- Zrób to! Nie bój się pomagać póki możesz.

Nie bój się.

Każda chwila kiedy możesz pomóc jest piękna! Pomaganie to także drobny gest. Kiedy ktoś z Twoich bliskich cierpi, możesz zostać też asystentem osoby niepełnosprawnej, dzielić się uśmiechem i wyzwolić w Tobie to co masz najpiękniejsze!Pomagaj już dziś.

Z uśmiechem!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: