Drodzy mężczyźni…

Drodzy mężczyźni…

Czego wam życzyć w czasach kiedy rola ojca jest wzgardzona? Ludzie mają pretensję o billboard z napisem „Kochajcie się mamo i tato”. Poświęcę temu osobny wpis aczkolwiek to pokazuje patologię naszego społeczeństwa. Ludzie sprowadzają myślenie hetero do seksu.

Czego wam życzę w tym dniu?

Życzę wam tego aby was zrozumiano. By dostrzeżono, że jesteście ojcami-opiekunami. Trwa nagonka na szczęśliwe rodziny. Toalnie nie rozumiem świata gdzie slogan „Kochajcie się mamo i tato” wzbudza hejt. Nieważne czy jest on katolicki. To po prostu ludzkie. Prośba dziecka by się kochali.

Jednak wiadomo jakie jest życie. Ludzie się rozstają. Najbardziej cierpią dzieci. Ojcowie to ten gorszy sort gdyż sądy odbierają im prawa do bycia ojcem. W naszym społeczeństwie liczą się pieniądze. Tu chodzi o biznes alimemtacyjny, który daje jeść wielu osobom: prawnikom, adwokatom i politykom. Biznes 500 plus- Czyli przekupiony naród.

Życzę aby Druk 63 senat w końcu został dostrzeżony i zrealizowany. Obecnie jest blokowany. Dzieci w tym kraju nikt nie słucha- słucha się tylko matek, które chcą pieniędzy.

Życzę wam obok kobiet, kóre to rozumieją. Będą dla was wsparciem. Będą chciały abyście mnie pracowali. Będą chciały byście wy poszli na tacierzyńskie.

Tego wam życzę bo drodzy mężczyźni jesteście cudownymi opiekunami dzieci !

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: