Czym poradnictwo rodzinne różni się od psychoterapii?

Czym poradnictwo rodzinne różni się od psychoterapii?

Jestem pewna, że wchodząc na stronę ANNLOVE zastanawiacie się o co chodzi? Czym się różni poradnictwo od psychoterapii? Pamiętacie taki paradokument Kocham. Enter (Więcej o tym wkrótce). Jeśli nie to przypomnę. Był to paradokument o dwóch paniach, które służyły poradnictwem w momencie kiedy ktoś przechodził kryzys w związku lub był samotny i nie wiedział co zrobić.

To było zawsze moje marzenie by robić to samo. Moje wykształcenie tak się złożyło pasuje akurat do tego typu działań. W ANNLOVE.PL też chodzi oto samo. Dzwonisz w sytuacji trudnej. Kiedy nie wiesz jak postąpić. Czy robisz dobrze?

Potrzebujesz wsparcia i szczerej porady. Potrzebujesz natychmiast. Piszesz do mnie maila: anna@czyrska.

Umawiamy się na Skypea, Whattsup i rozmawiamy o Twoim problemie tu i teraz. To nie jest proste.

Poradnictwo ma służyć Tobie. Przede wszystkim wszystko jest tylko między nami. Twoje dane osobowe są chronione tak jak i Twój problem.

Annlove ma pomagać ;ludziom w sytuacjach trudnych związanych z uczuciem, stratą. Jeśli uznam, że potrzebujesz pomocy innego specjalisty wtedy skieruję Cię do niego. Nie zrobię nic co nie wchodzi w kompetencje.

Najważniejszą rzeczą w procesie prawidłowo prawidłowo ukształtowanego asystowania i wspierania innych ludzi jest to, że zawsze koncentrujemy się na uświadomionych, bieżących sytuacjach tego, kto szuka u nas pomocy.

Pokaże Ci też jak założyć profil randkowy, udzielę rad w związku ze spotkaniem, przed randką. Psychoterapeuta prowadzi z Tobą proces wynikający z zaburzeń, problemów emocjonalnych. Poradnictwo jest wsparciem tu i teraz. W danej sytuacji.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: