Życzenia dla kobiet na 8 marca!

Życzenia dla kobiet na 8 marca!

Życzę kobietom aby myślały i włączały myślenie kiedy czytają statystyki. Życzę kobietom w tym dniu aby zrozumiały termin równouprawnie i zrozumiały, że walka płci w tym systemie krzywdzi innych.

Życzę kobietom aby zrozumiały, że mężczyźni nie są całym złem i nie są wszystkiemu winni.

Przestańcie być silne, bądźcie kochane!Dajcie się po prostu kochać!

Bądźcie piękne i kochane. Po co macie być silne? Co to w ogóle znaczy, że macie być silne? Nie sprowadzajcie każdej relacji do przemocy!

Bądźcie ambitne i niezależne ale nie kosztem innych! Niech rzeczywiście wasze ambicje nie kończa się na dzieciach i alimentach. Dzieci dorastają i wyfruwają z gniazda chyba, że traktujecie dzieci jak więźniów!

Nie uważajcie się za lepsze od mężczyzn. Założenia feminizmu są rozumiane bardzo źle. Niedawno w Hollywood wyszedł film o zemście na mężczyznach. Dokładnie to robicie. Mścicie się ale problem zemsty polega na tym, że nie zawsze jest wyjściem. Mężczyźni też są źli. Obie płcie nie są święte.

Bądźcie kobietami pełnymi miłości.

Nie bójcie się okazywać słabości. Nie bójcie się miłości. Społeczeństwo ma cel w demonizacji relacji.

Kobiety zdradzają i porzucają nie dbając o konsekwencje!

Szanujcie mężczyzn. szanujcie ojców waszych dzieci! Jeśli ich zostawiacie to zrobcie to z godnością i nigdy nie zapominajcie, że są ojcami waszych dzieci: Szanujcie ich i nigdy nie mówcie o nich źle przy dzieciach

🙂

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: