Jeśli posiadasz zdolność do prawdziwej miłości to jesteś evenementem

Jeśli posiadasz zdolność do prawdziwej miłości to jesteś evenementem

Istnienie miłości jest negowane. Dziś wszystko mierzy się pieniędzmi , nawet miłość do dziecka. Żyjemy w czasach gdzie wszystko przelicza się na zyski i straty. Często patrząc na ludzi rozważam ilu z nich kocha naprawdę.

Problem polega na tym, że żadną sztuką jest kochanie kogoś kiedy tej osobie się powodzi. Ma dużo pieniędzy. To naprawdę żadna sztuka.

Zdolność do miłości to zdolność do postrzegania świata takim jakim jest. Postrzegania osoby jako człowieka. Mężczyzna to taka osoba jak Ty. Tylko jest mężczyzną. Miłość może być naprawdę piękna.

Serdecznie polecam MACIEJA JE. Żołądek i serce to przyjazne sobie strefy. Jest tu mowa o restauracji SI. Miałam przyjemność gotować z ich domowego makaronu kiedyś a w samej restauracji nie byłam.

Zapraszam do obejrzenia filmu. Walentynki tuż , tuż…Kochajcie się. Na to nigdy nie szkoda życia i czasu. Nie śmiejcie się z tego, że ludzie chcą wspólnie być ze sobą. Romantycznie spędzić czas. To jest piękne. To ma urok. To jest czas. Ludzie ciężko walczą o czas ze sobą.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: