Jak stworzyć profil randkowy? cz.2

Jak stworzyć profil randkowy? cz.2

Istotnie żyjemy w czasach gdzie profile randkowe są czymś zwyczajnym. Większość ludzi posiada lub posiadało. Pierwszym krokiem jest na pewno odwaga. Pojawienie się i założenie profilu randkowego to znak, że mamy poczucie wartości.

Poczucie wartości to podstawa do zbudowania zdrowej i trwałej relacji. Tworząc profil dobrze dać zdjęcie. Dobrze aby było najlepsze nasze zdjęcie i przedstawiało twarz. Nie ma to być zdjęcie do dowody- dobrze wyglądać na nim zwyczajnie, naturalnie. Macie być sobą.

Co powinien zawierać opis?

Jeśli jesteś kobietą- kim jesteś z zawodu i jakie masz zainteresowania. Jestem przeciwnikiem dodawania treści typu „Szukam dla seksu” . Uważam,że pisanie prawdy jest wskazane. Jednak trzeba to robić w sposób umiarkowany. Pamiętajmy, że czytają to obce osoby. Jeśli to „ten jedyny: lub „ta jedyna” to poczujecie to nawet przez internet.

Dobrze jest być świadomym siebie i rzeczywistości. Ciężko zbudować relacje bez poczucia wartości i świadomości, że otaczają nas podobni ludzie. Osoba, która nam się spodoba to człowiek, który ma marzenia i cele. To osoba, której coś w życiu nie wyszło. Marzycie o chemii? Ona jest bardzo ważna choć czasem ujawnia się w znacznie późniejszym czasie.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: