Idealny mężczyzna musi być wysoki, przystojny i bogaty. Nie musi być człowiekiem.

Idealny mężczyzna musi być wysoki, przystojny i bogaty. Nie musi być człowiekiem.

Jeśli jesteś niewysoki, masz konto bez szału i wygląd przeciętny to nie spodziewaj się,że jakaś kobieta się tobą zainteresuje. Wszelkie portale randkowe głoszą , że mężczyzna zaczyna się od 1,80 m.

Co o tym sądzę? Sądzę, że jest to traktowanie ludzi jak przedmioty. Zamiast szukać tego co ma w głębi z czym walczy skupiamy się na wyglądzie. Jeśli kobieta/dziewzyna ma takie hierachie to lepiej z nią nawet nie rozmawiać. To poglądy pozbawione logiki. Facet ma być głupi ale umięśniony. Ma być idealny według mediów.

Niestety wiele singielek skarży się jaka to ta płeć jest zła. Kobieta przecież to chodzący ideał. Kobiety wyrzuciły wszelkie frustracje do internetu. Zdrada u kobiet wygląda inazej niż u mężczyzn. Kiedy mężczyzna zdradza (To on jest zły) a kiedy kobieta zdradza to widocznie to wina faceta. Obarczanie winą przez płeć przeciwną stało się codziennościa. To mężczyzna musi być wwinny aby kobieta przestała mieć poczucie winy.

Kobieta tymczasem zamiast żyć w realnym świecie marzy, że jej facet będzie z zarostem i wysoki.

Kiedy czytam, że mężczyzna zaczyna się od 1, 80 pytam: Gdzie ja jestem? Kochani w tym świecie miłość się nie liczy. Liczy się by facet miał wygląd. Nieważne jakim jest człowiekiem. Ma wyglądać. Bywają także mężczyźni, ktorzy szukają modelek. Błędem jest myślenie, że tylko ktoś tai na uszczęśliwi.

Kobiety częściej niż mężczyźni narzucają swoj narcyzm. Kojarzone są z zołzami, ktore chcą dominować nad mężczyzną. Mam wrażenie, że kobiety nie chcą tworzyć zdrowego związku. W wielu przypadkach szukają dominacji nad płcią przeciwną, która ma sprawić im satysfakcję. Nie chcą budować fundamentu trwałości. Najgorszym przypadkiem jest kiedy kobieta wchodzi w relacje gdzie nie jest szczęśliwa ale czerpie pewne korzyści z mężczyzny. Po czym postanawia go zdradzić i zostawić kiedy on zostanie ojcem. Takich historii znacie wiele. Mężczyzna to w Polsce gorszy sort. W tych czasach miłość się nie liczy gdyż zdominowały ją porzeby finansowe,

Niestety. Życzę wam abyście się nie bali związku i relacji z miłości!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: