Coraz bliżej finału czyli „rajskie miłości” w Hotelu Paradise czyli zazdrosny Bartek i reszta świata.

Coraz bliżej finału czyli „rajskie miłości” w Hotelu Paradise czyli zazdrosny Bartek i reszta świata.

Oj dzieje się w Hotelu Paradise-To taki raj gdzie niczego ani nikogo nie można być pewnym. Przypadek Bartka: zazdrosny bad boy, który mąci kolejną partnerkę a ona ma dość. Tradycja ponad wszystko. Bartek wiele razy sugeruje, że kobieta ma ładnie wyglądać.

Bartuś to tak jakby wywodzil się z drużyny Korwina. Kobieta zacnie, głupsza istota ma być ozdobą faceta i świata poza nim nie widzieć. HP to jest gra więc wiadomo. Życie na Wyspie z obcymi ludzikami też nie jest proste więc każdy automatycznie szuka sprzymierzeńców. Ostatnio Hotel poszalał i mamy trójkąciki. Afera goni aferę. Intrygi. No HP to niezły serial na nasze ponure smutki rzeczywistości.

Wietnam i słońce. Agnieszka i Jędrek. Nieustannie razem . I Aga, która rządzi i decyduje wraz z Natką. Mamy tak jak w siódmej edycji „obozy” choć nie aż takie bo jak wiadomo pod koniec to inni decydują, która para wygra.

Fajnie, że potrafią się bawić

Nie jest nudno bo w HP pełno teleturniejów. Mamy w Hotelu trójkę nowych uczestników a wcześniej Hotel opuściła Ksenia, która mogła potem zadecydować o losie: Kasi, Emi oraz Janku. Niestety Kasia okazała się tą pechową jak wiadomo w takim Hotelu zawsze jest ktoś kto ma uczulenie. Jędrek pokonał uczulenie ale twarz Kasi niestety uległa deformacji i dziewczyna czuła niezbyt komfortowo wśród koleżanek. Klimat Wietnamu nie był dla niej. Także jedna uczestniczka odchodzi czyli o jedną rywalkę mniej. Została więc Emi i Janek.

WIELKIE RAJSKIE ROZDANIE I KONKURSY

Każdy ogląda konflikty Bartka i Ady. Tymczasem HP przyszykowało Turniej gdzie każdy zawalczył o swoje miejsce na rajskim, niezależnie od płci. Troszkę się więc namieszało, zwycieżcy to: Ada, Aga, Kacper, Jędrek oraz Janek. Bardzo trudna była gra polegająca na zbieraniu pałeczkami owoców i przekłuciu balona. Ten, komu udało się owy balon przekuć tymi owocami zwyciężął. Wygrała też Ada przy czym to ona wybiera.

Najbardziej stłamszona przez Bartka postać, który na każdym kroku traktuje ją jak własność stała się symbolem wielu kobiet. Przemocowy partner i kobieta-jego ofiara czyli model polski. Model polskiej relacji. Moja mama zawsze była bardzo silną osobą, pewną siebie i nadal jest. Za co ją podziwiam na każdym kroku: Silna i niezależna. Taka teraz jest ADA, która na rajskim wybiera Oskara a Jędrek wybiera Natalie. I zostaje Domi i Bartek na ławie przegranych ale…

…Produkcja ma już coś w zanadrzu. Warto pamiętać, że jest to gra, reality show. Serial o ludziach, zamkniętych na Wyspie a nie w Domu Wielkiego Brata. Można czepiać się Hotelu Paradise jednak jak wiadomo w życiu też tak ludzie łączą się w pary zazwyczaj z tym zwlekają.

Nie ma co się oszukiwać. Po wyjściu z Hotelu każda z tych osób będzie mieć swoich fanów, adoratorów i będzie mogła tak wybierać. Świat to jest taka Wyspa. Okrągła (Nie jestem płaskoziemcą, edit!) gdzie żyją sobie ludzie i ludziska i zwierzaczki, roślinki i próbują przetrwać. Tyle, że ludziska do przetrwania potrzebują pieniędzy, władzy i sławy bo zwierzętom wystarczy tylko żarcie i sex.

Tak, moi kochani. Już na grupach mówi się kto wygra.

Finał, złota kula…I Wielka miłość. Bez pieniędzy nawet najpiękniejsze uczucie zgaśnie.

Kolejny wpis już o finale 🙂

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: