Wpis z okazji Dnia Mężczyzn- Cicha Walka o Druk 63 Senat

Walka o Druk 63 Sena trwa. Problem jest nagłaśniany choć Ci co tego nie przeżyli raczej nie zrozumieją. Kobiety, które popierają druk nazywane są konserwatyskami i porównywane do tych z „Opowieści Podręcznej” .

Ostatnio głośno było o ojcu z Raciborza, który wywiesił telebim. To jedno z woelu męskich głosow, które nie są słyszalne. Wszędzie wokół kobiety-ofiary choć współcześnie to Wy jesteście ofiarami.

Pewnie wiele kobiet zarzuci mi nienawiść do kobiet. Serio? Staram się unikać uczucia nienawiści chyba, że do chorego systemu. Napisałam kiedyś o tym wiersz:

System jest nagi

To tylko mały fragment o tym, że system dzieli ludzi. Dzieli matki i ojców. Sędziowie uważają, że dziecko to własność matki. Dziecko nie jest niczyją własnością. Od razu w przypadku rozwodu otrzymuje mnóstwo traum. Traum, które zostają w nim. Nie rozumie sytuacji. Może czuje ale nie potrafi nazywać tych uczuć.

Dziecko to największa ofiara.

Billboard , który widziałam na własne oczy gdyż mieszkam w okolicach Raciborza. Tak, jeden z wielu krzyków mężczyzn.

W dniu 30 września poczujmy się jak ojcowie, którym matki odbierają prawo do walki. Poczujmy się jak prawdziwe ofiary. Poczujmy się jak dzieci tych ojców, które kochają i mamę i tatę. Pytają: Mamo, dlaczego. Pozwólmy ludziom tworzyć dobre relacje ale każdy popełnia błędy. Tylko dlaczefo za błędy dorosłych płaczą dzieci?

Kiedy stworzymy związek róbmy wszystko by była trwała. Życie to nie bajka. Drodzy mężczyźni nie jesteście:

  • dawcami spermy
  • ani bankomatami

Zasługujecie na dobro i miłość. Zasługujecie na normalne rodziny i na to by być ojcami.

Wszystkiego Najlepszego Panowie!

Reklamy