W przyszłości zamierzam stworzyć cykl warsztatów na temat decyzji. Także tutaj podzielę się z wami moimi refleksjami na ten temat. Decyzje to wielkie słowo. Nadużywane. Istnieją decyzje miękkie i twarde (jak narkotyki). Codziennie wstając rano podejmujemy decyzję o tym czy pójdziemy do pracy, czy iść na kawę do kawiarni czy może samemu zrobić. Decyzję o tym czy zrobić zakupy czy może ugotować coś. Decyzje podejmujemy sami lub we dwoje.

Chciałabym skupić się jednak na decyzjach twardych. Zastanawiam się czy istnieją decyzje twarde skoro dziś w prosty sposób można się z kimś rozstać. Wszystko dziś jest bardzo proste do rozwiązania.

Kiedy dorastasz zdajesz sobie sprawę, że życie to sztuka rozwiązywania problemów. Trwa, istnieje niezależnie od pogody.

Reklamy

This article was written by Anna Czyrska

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.

Dodaj komentarz