Jak zmieniło się moje życie

Ostatnio w moim życiu zaszło wiele zmian. Słowo „zmiana” oraz „transgresja” to moje ulubione słowa. Nie tylko słowa. Człowiek codziennie się zmienia. Codziennie z czymś walczy. Nie jest to odkrycie.

Pojawiamy się w czyimś życiu niespodziewanie. To jest piękne. Współczesny świat nie docenia uczuć i stabilizacji. Każdy ma prawo do swoich wyborów i do swojego życia. Co blokuje Cię do zmian w życiu?

Istnieje wiele czynników. Życie nie jest doskonałe ani ludzie wokół ciebie też nie. Szanuj innych i wiedz, że musisz być odpowiedzialny za to co czujesz. Dzięki tej zmianie powstała ta strona. Miłość to cudowne uczucie. Nie zawsze jesteśmy w stanie opisać to co czujemy bo jest zbyt wyjątkowe. Nie zamierzam idealizować ani demonizować tego uczucia.

Pięknie jest dla kogoś żyć. Nawet jeśli za oknem pada i jest listopad.

Cudów nie ma. Żyjemy w epoce pragnień i rozczarowań. Każdy z nas jest inny, pochodzi z różnych środowisk. Każdy postrzega świat inaczej. Uważam,że ludzie sukcesu mają ustabilizowane życie osobiste. Dawanie i przyjmowanie miłości drugiej osoby to dar. Żyjemy w epoce kiedy miłość i relacje traktuje się stereotypowo. Psychologia zbyt wiele o tym mówi pozostawiając w nas niepewność. Często wpisy potrafią zaszkodzić gdyż sieją w nas niepewność.

Dojrzałość polega na akceptowaniu siebie i drugiej osoby. Nikt nie jest i nie będzie doskonały. Razem mamy być dla siebie wsparciem i dawać to wsparcie sobie i innym. Na wiele rzeczy mamy wpływ na inne niestety nie. Teraz życzę Tobie dużo miłości. Unikaj zazdrości. Każdy z nas przeszedł jakąś drogę by coś mieć. Jaka jest Twoja droga? Gdzie teraz jesteś? Odpowiedz sobie na to pytanie.

Kompletnie nie rozumiem dlaczego ludzie odrzucają miłość. Dziś mam wrażenie, że jeżeli kochasz to masz gorzej. Po prostu jesteś frajerem! Może odzywa się we mnie romantyczna dusza. Zdecydowanie jestem romantyczką i nie lubię tych zimnych czasów gdzie uczucia są śmiechu warte. Ja kocham i jestem kochana. Polecam wam to uczucie.

Dodaj komentarz