Zapraszam Was do świata „Szczerze o relacjach”

Szanowny Czytelniku!

Piszę do Ciebie w czasach kiedy nic nie sprzyja miłości. Otoczenie wokół pokazuje wielką desperację społeczną. Ludzie żyją w strachu i ogromnej niepewności. Nie wiedzą jak sobie poradzą z rachunkami. Współczesny świat nie sprzyja monogamii.

Z uwagą śledzę jak ludzie szukają miłości, sama musiałam się rozstać z kimś z pewnych powodów. Wiem jednak na czym polega zdrowa relacja. Nie istnieją na to recepty bo każdy z nas jest inny ale jak ludziom zależy na sobie to mogą zbudować piękne, najmniejsze państwo świata jak śpiewa Kasia Stankiewicz. Miłość i małżeństwo to dramat dwojga ludzi.

Miłość i małżeństwo to luksus. Luksus i dramat. Przez pięć lat uczyłam się o relacjach i nadal mało wiem . Co to znaczy kogoś kochać? To znaczy kochać kogoś mimo tego, że nie zawse jest pięknie i kolorowo. Miłość to dramat dwojga ludzi , którzy próbują razem żyć. Kochać kogoś to znaczy być wsparciem. Być świadkiem jego poażek i sukcesów. Patrzeć jak przy tobie dojrzewa.

Nie wchodzimy w relację dla przyjaciół, koleżanek. Nie wchodzimy w relację by inni nam zazdrościli. Każdy z nas ma jednak inną motywację.

Jeśli będziesz chciał mi się zwierzyć przed pierwszą randką możesz do mnie napisać. Podeślę Ci także mój poradnik. Zapewniam sto procent dyskrecji.

Mój mail: anna@czyrska.pl

Reklamy

Dodaj komentarz