Witajcie w świecie Annlove

Szanowny Czytelniku!

Serdecznie zapraszam Cię do bram mojego świata. Każdy z nas taki ma.

Ja kocham relacje międzyludzkie, które ludzie komplikują. Istnieją ludzie, którzy jeśli chodzi o sprawy sercowe dokonują dobrych wyborów i są w nich trwali i zgodni.

Nie przemawia do mnie argument nudy bo generalnie każdy z nas się nudzi także jako singiel. Druga osoba to ktoś kogo kochamy, przy kim możemy czuć się wyjątkowi i razem budować fundament zdrowej relacji.

Dlaczego ANNLOVE? Moim zamiarem jest stworzyć także filmik na YOUTUBIE, które już powstały. Kręciłam je w domu jako singielka zgłębiając problematykę. Z wykształcenia po studiach jestem familiologiem, kooordynatorem ds. pieczy zastępczej oraz asystentem rodziny.

Jestem autorką poradnika. Dane mi było napisać też poradnik dla singli.

Wraz ze znajomą ze studiow Martą Bednarską w 2016 roku zrobiłyśmy warsztaty. Miałyśmy wywiady w radio. Chcieliśmy aby usłyszano o kierunku nauki o rodzinie i doceniono naszą wiedzę.

Obecnie jestem w szczęśliwym związku i realizuję się łącząć ludzi w pary. Na moich urodzinach mój przyjaciel z dzieciństwa poznał swoją przyszłą żonę. Obecnie mają trójkę dzieci.

Staram się pomgać singlom bo wiem co to znaczy z mojej perspektywy być singielką/nie lubię tego słowa. Mam nadzieję,że artyukuły w ANNLOVE pomogą Ci ale zapraszam też na konsultacje podobne do tych w programie KOCHAM.ENTER.

Jeden z moich małych sukcesów. Pojawienie się na łamach Magazynu OHME.

Zapraszam was do konsultacji, porad a wkrótce filmików na YOUTUBIE.

https://patronite.pl/annlove

Moj Patronite

Obecnie piszę także artykuły do Magazynu Opolskiego. Ukazał się także ze mną wywiad na łamach GAZETY STUDENCKIEJ pt. „Bez poezji da się żyć’

Może to jest Twój czas na miłość fot.PIXIBAY


Jestem też partnerem biznesowym firmy LR HEALTH & BEAUTY i zachęcam do współpracy. Nie napiszę Ci, że to łatwy kawałek chleba ale dodatek do twojego życia, który może je odmienić. Miłość i sukcesy zawodowe oraz w życiu prywatnym sprawiają, że świat staje się piękniejszy.

Nie pomogę każdemu z was gdyż wielu woli nie przyznawać się nikomu do swoich problemów. Jeśli jednak się odważysz to napisz na anna@czyrska.pl

Reklamy