Czego zły system nauczył kobiety czyli dlaczego wydaje im się, że zasługują na coś lepszego niż inni

System nauczył kobiety myśleć, że są tak wyjątkowe bo zasługują na coś lepszego. Mają jakieś tam życie, doszukują się w nim wad i czekają na rycerza na białym koniu, który wyzwoli ich z rąk złego rycerza. Czekają. Spotykają, zakochują się i wierzą, że przy tym drugim świat będzie , inny , lepszy.

Co to w ogóle za przedmiotowe myślenie? Najgorsze, ze takie kobiety pouczają nas z moralności.

Wróćmy do Betty Broderick. Niestety wiele kobiet odbiera Betty jako ofiarę. To jest bardzo przykre. Usprawiedliwiają zabójstwa a Dan Broderick jest zły bo odbierał jej dzieci więc zasługiwał na śmierć. To jest smutne ale wiele kobiet tak myśli.

Jest mi wstyd za kobiety, które usprawiedliwiają Betty Broderick. Jeszcze są gotowe napisać, że to była jego wina. Ozłocić Betty morderczynię. Ten świat oszalał. Kobiety to istoty, ktore mają problem z odróżnieniem dobra od zła.

Moralność w świecie kobiet nie istnieje. Wstyd mi bo jestem kobietą. Kobietą, ktora kocha i jest kochana. Wstyd mi jak patrzę na to jak mój Ukochany i ja cierpimy przz chory system. System gdzie kobiety dzieli się na te lepsze i gorsze. Jak jesteś rozwódką to na pewno bogatą.

Im częściej biorę udział w dyskusjach tym bardziej nie rozumiem tego świata. Kobiety? Ja też jestem kobietą i mi wstyd i nie mam zamiaru pisać, że jestem lepsza od nich. Jednak dla mojego dziecka pragnę normalnej rodziny a większość kobiet traktuje dzieci jak własność, ktora należy się tylko im.

Ten system nauczył je jak być ofiarami. Bronicie Betty Broderick? Serio.

Co za świat.

WSPÓŁCZESNA KOBIETA:

Bogata, rozpieszczona narcystka, która może dokonywać mordu bo przecież jest ofiarą. Współczesna kobieta może ranić i krzywdzić ale ONA jest NIETYKALNA. Może być dziwką ale i tak będzie ok. Może być pozbawiona ambicji ale przecież jest matką. No, bycie matką usprawiedliwia wszystko, prawda?

Współczesna kobieta jest po prostu okrutna a system pozwala jej na to. System pozwala jej to. Najgorsze, ze mimo tego , że system jest po ich stronie a one nadal walczą.

Naprawdę zasługują na to co najlepsze? A co jest dla nich najlepsze skoro tylko one mają rację w ich świecie. Co za kraj.

Reklamy